تغییر زنگ تلفن پاناسونیک

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

یکی از قابلیت هایی که پاناسونیک برای کاربران تلفن سانترال خود قرار داده است امکان تغییر زنگ تلفن پاناسونیک است که می توانید متناسب با نواخت هایی که پاناسونیک در نظر گفته است زنگ مورد نظر خود را فعال کنید. با توجه به تفاوت در شخصیت افراد پاناسونیک موزیک های کوتاه مختلفی را در تلفن سانترال ذخیره سازی کرده است که می توانید در میان آنها هر چه را که می خواهید بیابید.

 

تغییر زنگ تلفن پاناسونیک 

انجام این تغییرات در تلفن سانترال صرفا انجام می شود و برای گوشی های ساده پاناسونیک مانند تلفن KX-TS500 این تغییرات عملی نمی شود. چند نمونه از گوشی سانترال هایی که این قابلیت را دارند در زیر اشاره شده است.

  • تلفن سانترال KX-T7665
  • تلفن سانترال KX-T7730
  • تلفن سانترال  KX-DT333
  • تلفن سانترال KX-NT321

تغییر زنگ تلفن پاناسونیک

 

در تمامی مدل های بیان شده و مشابه های آنها می توانید با ورود به پنل منو تغییر زنگ تلفن سانترال پاناسونیک را انجام دهید. کافیست تا کلید MENU را بفشارید. از آن به بعد نهایتا 3 و یا 4 کلیک خواهید کرد و از بین 30 نوای مختلف آهنگ خود را انتخاب کنید.

هم چنین می توانید در عین تغییر زنگ تلفن سانترال پاناسونیک  میزان بلندی صدا را نیز مدیریت نمایید که با توجه به نوع آهنگ انتخابی می توانید آن را مدیریت کنید. این کار به کمک کلید هدایتگر دایره مانند انجام می شود که اگر به سمت بالا بفشارید صدا افزایش خواهد یافت و در صورت کلیک بر سمت پائین صدا کاهش خواهد یافت.

البته این نکته قابل عرض است که گاهی می توانید به صورت کامل صدای گوشی را ببندید و در صورت دریافت تماس هیچ گونه صدایی شنیده نخواهد شد این قابلیت نیز امکانی دیگر است که پاناسونیک  برای کاربران خود در نظر گرفته است. به راحتی با این کار در جلسات خود سکوت را به همکاران خود هدیه کنید.

 

خواندن 8710 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

تلفن سانترال