نصاب تلفن سانترال

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نصاب تلفن سانترال فردی است که آشنایی کامل به سانترال و تجهیزات ارتباطی دارد، برد مخابراتی را می شناسد از برق و الکترونیک نیز سررشته دارد. این فرد تمامی کدهای سانترال را از بر می باشد و کار با نرم افزار پاناسونیک را نیز به خوبی بلد است. این فرد، شخصی کاملاً فنی است که هر آنچه که در سانترال اتفاق می افتد را دیده است و قبلا تجربه داشته و بار اول نیست که با آن روبرو می شود. آشنایی و زیر و بم دستگاه سانترال را به خوبی می داند او می داند که چه چیزی را چه موقع باید انجام دهد و در واقع همه چیز تحت کنترل اوست. تمامی کارشناسان فنی گروه فنی مهندسی ارتباط به همین شکل هستند و دانش و توانایی آنها در همین سطح است.

 

کارشناس و نصاب تلفن سانترال

دستگاه سانترال کم ظرفیت یا سانترال ۳ به ۸ هیچ تفاوتی با دستگاه سانترال پرظرفیت مانند سانترال KX-TDE600 ندارد و برنامه ریزی تک تک آنها را به خوبی آموخته است و می‌داند که منظور از جملات شما چیست. اگر چیزی مد نظر شما باشد ممکن است نتوانید به راحتی به کارشناس فنی القا کنید اما این فرد به راحتی می‌تواند تک تک جملات شما را به کد سانترال تبدیل کرده و برنامه ریزی کند نصاب تلفن سانترال فردی کاملاً آگاه و آشناست. تغییر برنامه ریزی در دستگاه اجرای، تنظیمات ثانویه و یا لغو و یا فعال سازی مجدد برخی ویژگی های سانترال و یا حتی تغییر دستگاه سانترال از محلی به محل دیگر به معنای جابه‌جایی سانترال همگی توسط نصاب تلفن سانترال انجام میشود شما می توانید با شماره 88941000 تماس حاصل کرده و درخواست خود را ثبت کنید و پس از ثبت درخواست می توانید اعزام کارشناس را داشته باشید.

نصاب تلفن سانترال

پس از اعزام کارشناس در محل طبق درخواست ثبت شده توسط شما کارها انجام می شود البته قبل از آن تمامی موارد چک خواهد شد و اطمینان حاصل خواهیم کرد که آنچه که تصور می کردید باید انجام شود دقیقا همان چیزی است که باید انجام شود. به معنای بهتر گاهی برخی کدها در صورت مقابل یکدیگر قرار دارند و گاهی برخی کدها مکمل و پیش نیاز یک دیگر، برای این منظور دقیقا تک به ‌تک کلماتی که بر زبان می آورید اهمیت دارد زیرا ممکن است در مراحل بعدی با مشکل دچار شویم به همین دلیل است که می گوییم نصاب تلفن سانترال باید همه چیز را در بهترین شرایط ممکن بدانند.

 

اینکه چه گوشی تلفنی با چه دستگاه سانترالی سازگاری دارد اولین و ابتدایی ترین نکته ای است که بر هر کاربر فنی باید بداند و در آخرین نکته تشخیص سیستم هایی است که می تواند به صورت همزمان با سانترال کار کرده و کارایی آن را ارتقا دهد، تبدیل آن به کال سنتر و یا نرم افزار های گزارش گیری متعدد از سانترال.

 

خواندن 1266 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

تلفن سانترال