انواع سانترال پاناسونیک

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

دستگاه سانترال در مدل ها و ظرفیت های گوناگونی تولیده شده است که هر کدام از آنها ویژگی هایی را برای کاربران خود فعال می کنند که بسیار متفاوت است. در واقع مدل های مختلف دستگاه سانترال به کاربران این اجازه را می‌دهد تا با توجه به آنچه که نیاز دارند در میان انواع سانترال مدل مورد نظر خود را تهیه کنند و با استفاده از کارت های افزایشی بتوانند به راحتی به آنچه که می خواهند دست یابند.

برای انتخاب بهترین دستگاه سانترال ابتدا این امر مهم است که شما بدانید در مجموعه شما چه تعداد خط شهری وجود دارد و کاربران شما چه کسانی هستند و هر فرد بر اساس نوع نیاز خود به چه نوع سیستمی از گوشی تلفن سانترال نیازمند است برای این منظور مشورت با فردی آگاه در این زمینه بهترین راهکارها را با قیمتی بسیار مناسب می تواند به شما راهنمایی کند.

 

انواع سانترال پاناسونیک

در حالت کلی دستگاه سانترال به دو قسمت کم ظرفیت و پرظرفیت طبقه‌بندی می‌شود این دسته‌بندی قابلیت های خاصی را به کاربران خود ارائه می‌دهد در سری کم طرفیت شما می توانید تعداد محدودی خط شهری و تعداد محدودی کاربر را به دستگاه معرفی کنید در سری پر ظرفیت این محدودیت برداشته شده و از بین ۱ تا چندین خط شهری را می توان مدیریت و پشتیبانی نمود استفاده از خطوط چهار یا پنج رقمی دیگر ویژگی است که در سری پرظرفیت امکان‌پذیر شده است.

برقراری تماس اینترنتی در سری پرظرفیت تحت شبکه امکانی دیگر است که برای کاربران دستگاه سانترال فراهم شده است به این معنا که شما می توانید با تعریف یک خط شهری اینترنتی تمامی خطوط خود را مدیریت کرده و تماس های بسیار ارزان را تجربه کنید این ویژگی برای کاربرانی که در چندین منطقه جغرافیایی دفاتر گوناگون دارند بسیار کاربردی است.

گروه فنی مهندسی ارتباط همواره تلاش کرده است تا بتواند با استفاده از بهترین روش ها برای راهنمایی کاربران این مرکز تلفن بهترین و اولین نمایندگی پاناسونیک باشد که می‌توان گفت در این زمینه موفق بوده و راهکارهای بسیار مناسب چه در هنگام خرید سانترال و چه هنگام نصب سانترال به کاربران ارائه کرده است.

 

خواندن 500 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

تلفن سانترال