نحوه راه اندازی تلفن گویا سانترال پاناسونیک

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سیستم تن و پالس دو سیستم ارتباطی برای انتقال اطلاعات بر روی خطوط شهری می باشند سرویس پالس قدیمی بوده و بسیار کند می‌باشد و صحت و دقت آن بسیار کم است و در دنیای امروز دیگر مورد استفاده قرار نمی گیرد مگر در شرایطی خاص و ویژه. سیستم تن از جدید ترین روش های انتقال اطلاعات از روی خطوط شهری می باشد، به این گونه که شما با شماره گیری بسیار سریع می توانید تماسی دقیق و درست را داشته باشید دیگر نیاز نیست مانند گذشته پس از فشردن یک کلید کمی مکث کرده و مجدد کلید را فشار دهید. سرویس تن یا DTMF یک روش انتقال اطلاعات بر اساس بسامدی است که در میان دو فرکانس بالا و پایین ایجاد می شود. این استاندارد جهانی در دستگاه سانترال پاناسونیک نیز وجود دارد و در واقع به صورت پیش فرض بر این اساس طراحی شده است. در راه اندازی تلفن گویا سانترال پاناسونیک این امر اهمیت دارد و شما باید مشخص کنید تا سیستم ارتباطی شما بر چه اساسی است آیا سیستم تن فعال است و یا سیستم پالس.

نحوه راه اندازی تلفن گویا سانترال پاناسونیک

نحوه راه اندازی تلفن گویا سانترال پاناسونیک

برای این منظور چندین پیش فرض و راه باید انجام شود تا بستری برای راه اندازی سیستم دیزا فعال شود به این معنا که شما مراحل مختلفی را باید طی کنید ابتدا در کد سانترال 009 شما برنامه و پلن را مشخص می کنید سپس در کد سانترال ۱۰۳ تن و یا پالس بودن را مشخص می کنید البته لازم به ذکر است تمامی مراحل انجام شده باید توسط گوشی تلفن سانترال ۷۷۳۰ انجام شود.

با توجه به عکس موجود می توانید آموزش ببینید که چگونه این کار را انجام دهید. برای این منظور ابتدا باید رمز عبور سانترال را دانسته و از صحت آن اطمینان حاصل کرد سپس کلید پروگرم را فشار داده و رمز را وارد نموده. سپس وارد حالت برنامه ریزی می شویم کد سانترال ۱۰۳ را وارد کرده و سپس با استفاده از کلید تایید به مرحله بعد مراجعه می کنیم در اینجا باید مشخص کنیم که سیستم تن فعال و یا غیر فعال باشد. پس از انتخاب مورد بیان شده و گزینه ای بیان شده به مرحله بعدی رفته و تنظیمات را باید ذخیره نمایید.

 

خواندن 1140 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

تلفن سانترال