سانترال tda100d فروش

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

یکی از اقدامات مثبتی که در نمایندگی پاناسونیک وجود دارد فراهم کردن اقداماتی برای شرکت ها برای خرید آسان است و سانترال tda100d فروش یکی از این ویژگی هایی است که برای این مجموعه ها تلاش کرده ایم فراهم کنیم. با آماده سازی شرایط برای سانترال tda100d فروش باعث شده تا این مرکز تلفن بسیار محبوب به راحتی بتواند در میان تمامی شرکت های کوچک و متوسط جای باز کند. ویژگی های منحصر به فرد که باعث کاهش هزینه خرید می شود از نکات برتری و تمایزی است که با دیگر مدل ها در سطح خود دارد. 

ویژگی ها و مشخصات سانترال tda100d فروش

ویژگی ها و مشخصات سانترال tda100d فروش

از مهم ترین ویژگی های این دستگاه سانترال این است که بر روی تمام خطوط شهری آن سیستم کالرآیدی هوشمند به صورت پیش فرض وجود دارد و دیگر نیازی به خرید کارت Caller ID به صورت جداگانه و پرداخت هزینه ای جدا جهت نصب نیست. با این کار در عین کاهش هزینه خرید و اقتصادی تر کردن آن، این امکان فراهم می شود که به محض اتصال خط شهری به کارت تمامی تنظیمات در این زمینه انجام شود بدون ثانیه ای مکث.

ویژگی ها و مشخصات سانترال tda100d فروش

از دیگر ویژگی ها امکان پشتیبانی از کارت افزایشی خط شهری 8 و 16 پورتی به این معنا که می توانید در فضایی کم و با استفاده از یک اسلات در بیشترین حالت 16 عدد خط شهری را معرفی کنید که در میان مدل های مشابه بسیار مناسب و کاربردی می باشد. یکی از ضعف هایی که می توان برای این دستگاه سانترال در نظر گرفت این است که از تلفن سانترال هیبرید مانند گوشی تلفن 7730 پشتیبانی نمی کند و مجموعه هایی که از سانترال 8 به 24 تغییر کاربری می دهند باید تمامی گوشی های هیبرید خودرا فروخته و گوشی تلفن دیجیتال مانند تلفن DT521 تهیه کنند که البته اگر ویژگی های کاربری این محصول را مطالعه کنید قطعا این نکته را بسیار خوش یمن تلقی خواهید کرد.

ویژگی ها و مشخصات سانترال tda100d فروش

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سانترال tda100d فروش با شماره 88933100 تماس حاصل کنید. نمایندگی پاناسونیک در خدمت شماست...

 

 

خواندن 428 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

تلفن سانترال