نرم افزار گزارش گیری دستگاه سانترال پاناسونیک

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

یکی از امکانات و قابلیتهایی کهدستگاه سانترال پاناسونیک به کاربران خود می دهد این است که بتوانند خروجی از آن بگیرند و این خروجی می تواند به صورت گزارش‌های دقیق تماس باشد. البتهخود دستگاه به صورت پیش فرض این امکان را دارد که بتوانند از آن گزارش‌هایی را به کاربران خود ارائه کنند اما این گزارش بسیار نامفهوم و غیر قابل استفاده است و در صورتی که آشنایی کافی با آن نداشته باشید به هیچ عنوان نمی توانید از آن استفاده کنید. اما وجود یک نرم افزار که بتواند تمامی اطلاعات ورودی و خروجی دستگاه سانترال را به صورت گزارش های کاملاً مفهوم به ما ارائه کند بسیار احساس می شود. البته اگر این نرم افزار به گونه ای طراحی شده باشد که تحت وب باشد و بتواند در هر نقطه کره زمین به آن دسترسی داشت، بسیار قابل ستایش و بسیار مورد پسند خواهد بود.

نرم افزار گزارش گیری دستگاه سانترال پاناسونیک

نرم افزار گزارش گیری دستگاه سانترال پاناسونیک

این نرم افزار به صورت پورتال و تحت وب برنامه ریزی شده است که شما می توانید در هر نقطه و در هر زمانی که باشید دستگاه سانترال خود را آنالیز کنید و تحلیل تماس را به صورت کاملا در جدول هایی مشخص مشاهده کنید.در واقع این نرم افزار یک وب سایت است که شما می توانید در آن ثبت نام کنید و با پرداخت تعرفه های مورد نیاز خود آن چیزی که مد نظر دارید را بیابید و تحلیل و بررسی کنید.

 

نرم افزار پرتال تحلیل تماس سانترال

تمامی تماس های ورودی، تمامی تماسهای خروجی، مدت مکالمه هر داخلی، داخلی هایی که بیشترین زنگ خور را دارند، داخلی هایی که بیشترین تماس تلفنی با خارج از سانترال را برقرار می کنند،بیشترین مکالمه برای هر فرد، کمترین مکالمه هر گوشی داخلی، میزان تماس ورودی به دستگاه فکس، میزان تماس ورودی به واحدهای مختلف سازمانی و... تمامی این ویژگی های بیان شده را می توانید در چارت و نمودار هایی با رنگ های متفاوت مشاهده کنید که در کمترین زمان بیشترین اطلاعات را از آنها دریافت کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با شماره 88933100 تماس حاصل کنید تا بخش فروش بتواند در این زمینه راهنمایی بیشتری به شما داشته باشد و تمامی سوالات شما را در این زمینه پاسخ دهد.

خواندن 535 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

تلفن سانترال