تحلیل تماس سانترال

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

یکی از امکاناتی که دستگاه سانترال به کاربران خود می دهد این است که می توانند تماس های دریافتی خود را تحلیل کنند. البته این مکان برای تماس های خروجی نیز برقرار است. این نرم افزار به صورت پیش فرض در تمامی مدل های دستگاه سانترال پاناسونیک وجود دارد اما امکان خوانایی آن بسیار کم است و برای افرادی که با آن آشنایی ندارند سخت و بسیار دشوار است در هم پیچیدگی کلمات، نامنظم بودن، پراکندگی تماس‌های ورودی و خروجی، فیلتر نکردن و بسیاری از موارد دیگر باعث شده تا این نرم افزار فقط برای متخصصین و کارشناسان فنی پاناسونیک قابل مشاهده باشد و اگر هر فردی بخواهد از آن استفاده کند باید حتماً در کنار فردی کارشناس و متخصص در این زمینه بنشیند تا بتواند در این زمینه راهنمایی بگیرد.

نرم‌ افزار پرتال تحلیل تماس سانترال

نرم‌ افزار پرتال تحلیل تماس سانترال

 

گروه فنی مهندسی ارتباط با عنوان نمایندگی پاناسونیک ارائه دهنده نرم افزاری پورتال است که با ورود به آن می توانید در هر نقطه از کره زمین در دستگاه سانترال خود را تحلیل و بررسی کنید. این نرم افزار در واقع یک وب اپلیکیشن می باشد که به شما اجازه می دهد با وارد کردن رمز عبور و نام کاربری خود تمامی تماس های ورودی و خروجی به همراه ریزترین جزئیات را در چارت های بسیار خوانا و واضح مشاهده کنید.

 

توسط این نرم افزار شما می توانید متوجه شوید که هر داخلی چه مقدار هزینه برای شرکت شما تراشیده است و در نهایت چه مقدار دست آورد و درآمد برای مجموعه شما داشته است در واقع شما متوجه خواهید شد که میزان تماس های خروجی هر داخلی به صورت واضح چه مقدار است و آیا الزام به این تماس وجود داشته یا خیر و یا فقط از تلفن برای تماس های شخصی استفاده می ‌کرده است.

 

بیشترین زنگ خور را متوجه خواهید شد و تصمیم خواهید گرفت که در فواصل زمانی چه کارهایی را انجام دهید و یا داخلی ها را از مدت مشخص مدیریت بهتری کنید یا ساعت ناهار و نماز را تغییر دهید و یا بسیاری از تغییرات دیگر که از الزاماتی است که توسط این نرم افزار متوجه خواهید شد.

 

خواندن 646 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

تلفن سانترال