نرم افزار مدیریت تماس سانترال

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

دستگاه سانترال پاناسونیک به صورت پیشفرض گزارشات تماسی را به صورت محدود و در حافظه خود نگهداری می کند. البته این گزارشات به صورت کاملا خام هستند و امکان کنترل و گزارش گیری دقیق از آنها وجود ندارد. در حقیقت این گزارشات به صورت یک فایل نوت و نوشتاری هستند و  بر اساس زمان دریافت و یا برقراری تماس ثبت و ذخیره شدند و امکان گزارش گیری دقیق بر اساس نمودار های تشخیصی وجود ندارد.

نرم افزار مدیریت تماس سانترال - گزارشگیری از دستگاه سانترال پاناسونیک

نرم افزار مدیریت تماس سانترال

مدیران شرکت ها همیشه در حال یافتن روش‌ های هستند که بتوانند کاربران و کارمندان خود را مدیریت کنند، مدیریت همزمان این دو دسته از افراد کمی سخت و دشوار است و نیاز به توانمندی های خاص می باشد. گزارش های نامرتب دستگاه سانترال پاناسونیک می‌تواند تا حدودی پل ارتباطی میان این دو آیتم باشد اما به صورت کاملا دقیق نمی تواند تمامی موارد مورد نیاز را پوشش دهد. به همین دلیل یک نرم افزار قوی که بتواند تمامی تماس ها را مدیریت کرده و تحلیل تماس سانترال را به بهترین شکل با کمک تصاویر گرافیکی خاص و جدول بندی های مشخص گزارشات دقیق را به ما ارائه دهد بسیار احساس می شود.

 

اگر این نرم افزار بتواند به صورتی برخورد کند که خارج از این مکان و زمان بتواند تمامی خدمات و نیازها را به ما ارائه کند بسیار بسیار بسیار بسیار مورد استقبال مدیران قرار خواهد گرفت، زیرا مدیران افرادی هستند که به دلیل مشغله کاری زیاد و یا تعدد کار نمی توانند به صورت مستمر در یک محل حضور داشته باشند. به همین دلیل نرم افزاری که بتواند به صورت پورتال و با صرف نظر از زمان و مکان تمامی اطلاعات را به فرد مورد نظر ارائه کند بسیار احساس می شود. نرم افزار گزارشگر ابری توانسته است با این تمامی موارد به مدیران مجموع مجموعه‌ها خدمت بزرگی کند.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 88941000 تماس حاصل کنید.

 

خواندن 288 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

تلفن سانترال