خرید گوشی تلفن سانترال

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

دستگاه سانترال پاناسونیک یک سیستم ارتباطی بسیار قوی است که استفاده از آن فقط به وسیله گوشی تلفن میسر می شود که شما می توانید با استفاده از گوشی تلفن در انواع مختلف از این مرکز تلفن حرفه ای هوشمند استفاده کنید. به همین دلیل یکی از خریدهایی که با همواره در هنگام خرید این سیستم اتفاق می ‌افتد خرید گوشی تلفن سانترال پاناسونیک می ‌باشد که بر اساس سطح کاربری هر فرد نوع گوشی خریداری شده متفاوت خواهد بود.

خرید گوشی تلفن سانترال

پاناسونیک نیز همین موضوع را در نظر گرفته است و گوشی هایی در رده بندی های مختلف تولید و روانه بازار نموده است. از گوشی ارزان پاناسونیک گرفته که قیمتی بسیار کم دارند که در دسته بندی آنالوگ دسته بندی می شود تا گوشی های حرفه ای که برای مدیران و یا با جایگاه و رتبه بالا در یک سازمان قابل استفاده است. نمونه این دو گوشی را می تواند گوشی تلفن KX-TS500 و گوشی تلفن سانترال KX_NT511 نام برد. نمونه دوم گوشی هایی هستند که با استفاده از کابل شبکه امکان برقراری تماس اینترنتی را با کیفیت بسیار مناسب امکان پذیر می کنند. 

خرید گوشی تلفن سانترال

خرید گوشی تلفن سانترال

 

برای خرید گوشی تلفن پاناسونیک ابتدا باید مدل دستگاه سانترال خود را یادداشت کرده، سپس بودجه مدنظر خود را تعریف کرده و سپس می توانید با مشاهده محصولات موجود در سایت مدل مد نظر خود را پیدا کنید و یا با شماره 88941000 تماس بگیرید و با کارشناسان فروش پاناسونیک مشورت نمائید. البته باید این نکته را مد نظر داشته باشید که با توجه به نکته ای که در ادامه گفته می شود، می توانید از گوشی های مختلف پاناسونیک استفاده کنید.

  • دستگاه سانترال کم ظرفیت مدل های آنالوگ و هایبرید را پشتیبانی می کند.
  • دستگاه سانترال پرظرفیت دیجیتال فقط مدل های آنالوگ دیجیتال و هیبرید را پشتیبانی می کند.
  • دستگاه سانترال تحت شبکه دیجیتال می تواند تمامی مدل های گوشی را پشتیبانی کرده مانند تلفن سانترال دکت و تلفن آی پی تحت شبکه

 

خواندن 245 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

تلفن سانترال