نرم افزار گزارش سانترال

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

گزارش گیری از دستگاه سانترال یکی از کارهایی است که به صورت مستمر باید انجام شود، زیرا شما می توانید بر این اساس عملکرد شرکت و کارکنان خود را به خوبی مورد تحلیل و بررسی قرار دهید و بر اساس آن بتوانیم متوجه شویم که به چشم انداز مورد نظر خود در مشتری مداری است چقدر فاصله دارید. نرم افزار گزارش از سانترال به شما اجازه می دهد تا بتوانید به راحتی بر اساس فیلتر‌های موجود و چارت بندی های صورت گرفته، تمامی گزارشات دستگاه سانترال را فارغ از برند و مارک به راحتی مشاهده کنید.

نرم افزار تحلیل و انالیز دستگاه سانترال و کال سنتر

انواع گزارشات در نرم افزار گزارش سانترال

 

نرم افزار و سرویس تحلیل تماس به گونه ‌ای برنامه ‌ریزی شده است که تمامی رویدادها و اتفاقاتی که در دستگاه سانترال و یا کال سنتر رخ می دهد را ثبت و ذخیره سازی می کند و در صورتی که از فیلتر هایی مناسب استفاده کرده باشید می توانید بر اساس موارد مشخص شده اطلاعات را اداره کنید. می توانیم بر اساس بازه زمانی مورد نظر خود میزان تماس های ورودی به همراه دقیقه آن، میزان تماس های خروجی و دقیقه آن و تعداد تماس های از دست رفته و بی پاسخ را به راحتی مشاهده کنیم و یا اینکه بتوانیم کمترین داخلی که از خطوط شهری استفاده کرده اند و بیشترین داخلی را با یکدیگر مقایسه کنیم. این از حداقل ویژگی هایی است که در نرم افزار گزارش سانترال طراحی شده است.

 

در این نرم افزار گزارش سانترال این امکان فراهم شده است که بتوانید میزان هدف خود را از هر چیزی مشخص کنید به طور مثال تعداد زمانی که اولین کاربر، خط تلفن را پاسخ می دهد چند ثانیه باشد و می توانید آن را بر روی نمودار درجه ای مشاهده کنید و به هدف خود که افزایش مشتری مداری است نزدیکتر شوید.

 

همچنین می توانید در شرکت های بزرگ که سیستم صف برای تماس گیرندگان وجود دارد به صورت آنلاین و در لحظه وضعیت خطوط شهری و تعداد افراد مورد نظر را چک کنید و بر اساس موقعیت در لحظه کاربران خود را تغییر موقعیت دهید. از دیگر ویژگی های مهمی که این نرم افزار دارد امکان پرتال و قابل حمل بودن آن است که خود را درگیر زمان و مکان نکرده است.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه نرم افزار گزارش سانترال می توانید با شماره 88941000 تماس حاصل کنید. 

 

خواندن 313 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

تلفن سانترال