نرم افزار ثبت مکالمات تلفن سانترال

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نرم افزار ثبت مکالمات تلفن سانترال یکی از ویژگی هایی است که پاناسونیک برای کاربران این مراکز تلفن در نظر گرفته است. این نرم افزار به صورت یک فایل نوشتاری و بر اساس ساعت و تاریخ دریافت و خروج تماس تمامی اطلاعات را ضبط و ذخیره سازی می کند و در حافظه ای کوچک نگهداری می شود و در صورت لبریز شدن این ظرفیت ذخیره های قبل را حذف نموده و رویداد های جدید را جایگزین می کند.

 

نرم افزار ثبت مکالمات تلفن سانترال

 

امّا کارایی نرم افزار ثبت مکالمات تلفن سانترال چگونه است؟

 

همانطور که بیان شد این نرم افزار حافظه ای محدود دارد و تمامی اطلاعات به صورت خطی و پشت سر هم نمایش داده می شود و امکان گزارش گیری دقیق و صحیح را به کاربر نمی دهد. اما یک نرم افزار تحت شبکه با نام گزارشگر ابری به کاربر اجازه می دهد تا تمامی اطلاعات مدیریت شود و به بهترین شکل می تواند گزارش هایی گرافیکی با اشکال دایره ای، خطی، نموداری، درجه ای و... را ارائه کند.

 

این نرم افزار می تواند به راحتی اطلاعات را در ۲۴ ساعت شبانه روز به صورت کاملا تخصصی دریافت کند و آنها را ثبت و ذخیره سازی کند و کاربر می‌ تواند با استفاده از اینترنت در هر زمان و مکانی آنها را مشاهده و بر اساس آن ها تصمیم گیری های لازم را انجام دهد. به طور مثال یکی از ویژگی هایی که این نرم افزار دارد، امکان مدیریت هزینه ها را به مدیریت یا فرد مسئول به راحتی ارائه می کند.

 

برای اینکار کافیست تا در میان گزارش های دریافتی بیشترین داخلی هایی که با خطوط شهری، تماس های خارج از شرکت برقرار کردن را مشاهده کرد و بر اساس گزارش دقیق و مدت مکالمه و بر اساس راستی‌آزمایی هر فرد می توانید متوجه شوید که آیا هر فرد به واقع برای کارهای شرکت با خارج از مجموعه تماس حاصل کرده است و یا خیر؟ مثال دیگر این است که شما می توانید میزان تماس های دریافتی را با مجموعه و گروه‌های مختلفی که در این نرم افزار ثبت مکالمات تلفن سانترال تعریف کرده اید مشاهده کنید. با مشاهده تماس های دریافتی و همچنین مشاهده گزارشی از تماس‌های از دست رفته با همین واحد ها متوجه خواهید شد که چه مقدار از هزینه هایی که برای تبلیغات انجام داده اید از دست خواهد رفت و با کمک نمودارهای درجه ‌ای توانید اهداف خود را مشخص کنید و پس از مشخص سازی به صورت روزانه آنها را بررسی نموده و به سمت بهبود روند پاسخگویی قدم بردارید.

 

این گزینه ها ابتدایی ترین ویژگی هایی است که می توان برای این نرم افزار ثبت مکالمات تلفن سانترال در نظر گرفت. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 88941000 تماس حاصل کنید و نمایندگی پاناسونیک در خدمت شماست.

 

خواندن 495 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

تلفن سانترال