محاسبه هزینه تماس در سانترال

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

دستگاه سانترال به شما اجازه می دهد تا بتوانید لیست تماس های خروجی خود را مشاهده کنید اما این لیست به صورت یک فایل نوشتاری بر اساس زمان و تاریخ برقراری تماس نوشته می ‌شود و تهیه دیده شده است و امکان مدیریت آن به راحتی وجود ندارد و شما باید به صورت دستی محاسبه هزینه تماس در سانترال را انجام دهید. شما باید تماس ها را لیست کنید و بر اساس خطوط شهری استفاده شده و همچنین شماره هایی که به صورت شهری یا موبایل یا شهرستان برقرار شده است آنها را محاسبه کنید. اما نرم ‌افزار گزارشگر ابری به شما این اجازه را می دهد تا بتوانید با تعریف خطوط شهری و محاسبه هر تماس بر اساس نرخ مصوب در یک نگاه هزینه روزانه، هفتگی، ماهیانه و یا هر تاریخ پویای دیگری را که مدنظر دارید مشاهده کنید. این کار به شما اجازه می دهد تا بتوانید در یک نگاه هزینه‌ های شرکت را مشاهده و بر اساس درآمد خود آن را قیاس کنید.

 

محاسبه هزینه تماس در سانترال

محاسبه هزینه تماس در سانترال

همواره محاسبه دخل و خرج یکی از مهمترین کارهایی است که در هر شرکت، خانه، سازمان برای هر فردی باید انجام شود. باید بدانیم که درآمد هر فرد چقدر است و چه مقدار هزینه صورت می گیرد؟ نصب نرم افزار گزارشگر ابری به شما این اجازه را می ‌دهد تا بتوانید در کمترین زمان بیشترین اطلاعات را دریافت کنید و بر اساس آن به درستی ره آورد خود را مشاهده کرده ای و در راستای بهبود روند مکالمات قدم بردارید.

محاسبه هزینه تماس در سانترال به شما کمک می کند تا با دید باز به خطوط شهری خود نگاه کنید و افراد خود را به صورت مستمر چک و بررسی نمایید که آیا تماس هایی که برقرار میکنند برای امور شرکت است یا فقط برای کارهای شخصی خود و همچنین با استفاده از دیگر امکاناتی که این گزارش گر پیشرفته نشان می‌دهد می ‌توانید نتیجه و بازخورد هر تماس را بر اساس نیازهای خود تحلیل و بررسی کنید.

به کمک این ویژگی و دیگر امکانات این گزارش گر پیشرفته متوجه خواهید شد که در یک بازه زمانی به طور مثال یک ماهه هر فرد چه تعداد چه مقدار هزینه برای شرکت به وجود آورده است و یا چه مقدار باعث کسب درامد شده بر اساس همین هزینه‌هایی که ایجاد کرده است. از دیگر ویژگی های نرم افزار گزارشگر ابری...

  • کنترل ترافیک مکالمات
  • افزایش بهره وری کار نیروی انسانی
  • مدیریت تماس های ورودی و خروجی
  • کنترل تماس های پرسنل و مشتریان از داخل و خارج از شرکت
  • بررسی و محاسبه ی مدت زمان تماس های کارمندان و مشتریان
  • افزایش سود آوری و کارایی سازمان به واسطه صرفه جویی در زمان و هزینه

 

خواندن 449 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

تلفن سانترال