نرم افزار ثبت مکالمات تلفن سانترال

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

تمامی سیستم های ارتباطی ساخته شده تا به امروز توانایی ثبت مکالمات را دارند هر کدام از آنها ضعف ها و برتری هایی نسبت به یکدیگر دارند. در هنگام ثبت و ذخیره سازی مکالمات برخی از آنها تماس های داخلی را ثبت نمی کنند، برخی از آنها مدت زمانی که طول می کشد تا فرد جواب تلفن را بدهد را ثبت نمی کنند و برخی از آنها به گونه ای طراحی شده اند که در صورت ارسال تماس به سرویس راهنمای تلفنی (دیزا) و عدم پاسخگویی از طرف فرد آن را به صورت تماس بی پاسخ ثبت نمی کنند. مکالمات شرکت ها اهمیت بسیار زیادی دارد و کنترل و بهینه سازی آنها از مهمترین دغدغه هایی است که مدیران همیشه آن را مد نظر داشتند و به دنبال ابزاری برای گزارش گیری از مکالمات هستند. نرم افزار ثبت مکالمات تلفن سانترال یکی از از نرم افزارهای جانبی است که برای مدیران کاربرد فراوانی دارد. این نرم افزار ویژگی های متفاوتی دارد که می ‌توان با استفاده از آنها به بهترین شکل گزارشات مورد نظر را دریافت کرد یکی از بهترین نرم ‌افزارهای موجود نرم افزار گزارشگر ابری است. این نرم افزار ویژگی های متفاوتی دارد که در این مقاله به بررسی برخی از آنها که مهمترین است می پردازیم.

نرم افزار ثبت مکالمات تلفن سانترال

نرم افزار ثبت مکالمات تلفن سانترال یا گزارشگر ابری

 

اولین و مهمترین ویژگی این نرم افزار این است که می ‌توانید تحت بستر اینترنت تمامی اطلاعات خود را دریافت کنید و در هر مکان و در هر زمانی گزارشات خود را به صورت جداول گرافیکی، خطی، نموداری، درجه ‌ای و بسیاری از موارد دیگر مشاهده کنید. این نرم افزار همان طور که بیان شد تحت بستر اینترنت کار خود را انجام می ‌دهد به همین دلیل می توان از چندین روش آن را به مشاهده و بررسی نمود.

 

  •  تحت بستر ویندوز 
  • تحت بستر گوشی های اندروید
  • تحت بستر گوشی هایی با فرمت ios

 

امکان تعریف بیش از ۵۰ داشبورد

 

این نرم افزار به شما اجازه می‌دهد تا ۵۰ پنل مختلف را برای خود تعریف کنید و در هر کدام از این پنل ها بتوانید ویژگی های مورد نظر خود را تعریف کرده و گزارش های متفاوتی را دریافت کنید.

نرم افزار ثبت مکالمات تلفن سانترال

 

امکان تعریف ۱۲ ویجت در هر داشبورد

 

در هر داشبورد می توانید بیش از ۱۰ ویجت را تعریف کنید که این ویجت‌ ها هرکدام امکانی خاص را به شما ارائه می دهند به طور مثال ترافیک تماس ‌ها، آخرین تماس های ورودی، آخرین تماس های خروجی، پرکارترین خطوط شهری از حداقل گزارشاتی است که می توانید در هر داشبرد فعال سازی کنید. با استفاده از ۷۳ ویجت می توانید داشبورد خود را تنظیم و طراحی کنید به طور مثال شما می توانید با طراحی ویجت "پرهزینه ‌ترین داخلی ها در تماس خروجی" کنترل کنید که چه تماس‌هایی بیشترین هزینه را برای شرکت در پی داشته است و با استفاده از ویجت های دیگر و تحلیل آنها در کمترین زمان متوجه خواهید شد که آیا این تماس در راستای امور شرکت بوده است یا فقط تماسی برای کارهای خصوصی پرسنل.

هم چنین می توانید با استفاده از "تعداد تماس‌ها در هر ثانیه یا دقیقه یا در هر ساعت" متوجه شوید که ترافیک تماس ها به چه ترتیب است و آیا نیاز است که خط شهری اضافه کنید و یا پرسنل خود را در پیک تایم کاری خود با جابجایی های کوچک به گونه‌ای مدیریت کنید که تمامی تلفن ها پاسخ داده شود. با استفاده از ویجت "تعداد تماس های بی پاسخ" و همچنین با همکاری یکی دیگر از ویجت ها (که می ‌تواند برای هدف گذاری برای شما مناسب باشد) می توانید تعداد تماس های بی پاسخ را به کمترین مقدار خود برسانید. البته که در این راه همکاری پرسنل بسیار احساس می شود.

نرم افزار گزارشگر ابری ویژگی های بسیار زیادی دارد که در این مقاله فقط به بخش کوچکی از آنها پرداختیم برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید نرم افزار ثبت مکالمات تلفن سانترال می توانید با شماره 88941000 تماس حاصل کنید و واحد فروش و پشتیبانی به راحتی به سوالات شما پاسخ خواهند داد.

 

خواندن 611 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

تلفن سانترال