گزارش گیری از خط شهری

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

امروزه خط شهری و استفاده از آن یکی از مهم ترین ابزارهایی است که می توان در نظر گرفت که در صورت نبود آن ارتباط برقرار نمودن شاید کمی سخت باشد. مخصوصاً برای شرکت ها و سازمان هایی که تمامی امور خود را از طریق خطوط شهری و تلفن انجام می دهند. وجود تلفن ثابت باعث می‌ شود تا افراد زیادی به صورت ناخودآگاه بتوانند به آن مجموعه اعتماد کنند، در واقع می توان گفت که یکی از روش‌های جلب اعتماد است. همچنین سهولت مدیریت خطوط شهری باعث شده است تا بتوانیم به بهترین شکل از آنها استفاده کنیم، به طور مثال دستگاه سانترال یکی از همین تجهیزاتی است که برای مدیریت و استفاده بهینه از خطوط شهری به کار گرفته می شود.

نرم افزار گزارش گیری از خط شهری

مدیریت همزمان تماس های دریافتی و همچنین امکان برقراری تماس از درون سانترال به خارج و یا همچنین برقراری تماس درون سازمانی از ویژگی‌های منحصر به فردی است که دستگاه سانترال و خط شهری به صورت همزمان به کاربران خود می ‌دهند. برای گزارش گیری از خط شهری روش های بسیار متفاوتی وجود دارد و دستگاه سانترال این امکان را برای کاربران خود قرار داده است تا بتوانند تمامی گزارشات تماس های دریافتی و تماس های خروجی را مشاهده کنند اما این امکان بسیار محدود است و با استفادهاز سرویس های مکمل می توان از آن به خوبی استفاده نمود.

نرم افزار گزارش گیری از خط شهری

نرم افزار گزارش گیری از خط شهری

 

سرویس مدیریت و تحلیل تماس سانترال با نام گزارشگر ابری این امکان را به شما می دهد تا بتوانید از خطوط شهری با بهترین حالت ممکن گزارش دریافت کنید. شما می ‌توانید خط شهری مورد نظر خود را مشخص کرده، بازه زمانی را تعیین نموده و یا حتی شماره های پرتکرار تماس های ورودی این خط را بررسی کرده و مشاهده نمایید. تمام این گزارش ها به صورت آنلاین و در کسری از ثانیه به شما ارائه می شود. این نرم‌افزار آنلاین به شما اجازه می دهد تا بتوانید تمامی مکالمات و اتفاقاتی که در خطوط شهری می ‌افتد را به صورت آنلاین و برخط و در لحظه مشاهده، کنترل، تحلیل و بررسی کنید.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خرید و یا استفاده از این نرم افزار به صورت آزمایشی می توانید با شماره 88941000 تماس حاصل کنید نمایندگی پاناسونیک در خدمت شماست.

 

خواندن 124 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

تلفن سانترال