دسترسی داخلی ها به خطوط شهری

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

دستگاه سانترال پاناسونیک به گونه ‌ای برنامه ‌ریزی شده است که این امکان را به کاربران می دهد تا بتوان متناسب با نیاز هر فرد برای آن دسترسی خاصی را مشخص کنند. یکی از مهمترین محدودیت سازی ها دسترسی داخلی ها به خطوط شهری است. در واقع با استفاده از کدهای سانترال و تلفن پاناسونیک می توانید مشخص کنید که هر داخلی چگونه و در چه شرایطی می ‌تواند به خطوط شهری دسترسی داشته باشد. یا این دسترسی چگونه باشد، به طور مثال مدت برقراری تماس چه مقدار باشد و یا می‌ تواند با شماره تلفن هایی که ابتدای آنها 0 یا 00 دارند ارتباط برقرار کند؟

 

انواع و نحوه برنامه ریزی دسترسی داخلی ها به خطوط شهری

 

انواع و نحوه برنامه ریزی دسترسی داخلی ها به خطوط شهری

 

طبقات تعریف دسترسی برای کاربران دستگاه سانترال متناسب با گوشی تلفن آنها متفاوت است به طور مثال در گوشی های ساده رومیزی که فقط استفاده از خطوط شهری برای آنها مقدور است، می توانیم فقط آنها را محدود به برقراری تماس درون شهری یا فقط برقراری تماس درون سازمانی بکنیم. اما در تلفن هایی که قابلیت های بیشتری دارند می ‌توانیم محدودیت های بیشتری را فعال سازی کنیم. یکی از نکات مثبتی که برای قفل تلفن ها وجود دارد این است که پاناسونیک یک شماره رمز را به صورت پیش فرض مشخص کرده که قابل تغییر است. این شماره رمز به شما کمک می کند تا در صورت آشنایی به آن بتوانید تمامی محدودیت‌ها را از بین برده و از آن گوشی به بهترین شکل استفاده کنید و نکته جالب این ویژگی این است که پس از اتمام مکالمه و قطع تماس، تمامی محدودیت ها به حالت اولیه باز میگردد.

 

انواع و نحوه برنامه ریزی دسترسی داخلی ها به خطوط شهری

 

براس کسب اطلاع از نحوه فعال سازی قفل الکترونیکی سانترال یا حذف آن با شماره 88933100 تماس بگیرید تا کارشناسان فنی بتوانند مورد را برای شما مرتفع سازند.

 

کد های برنامه ریزی برای دسترسی داخلی ها به خطوط شهری در دستگاه های سانترال مختلف، گوناگون است و در سری پرظرفیت از طریق نرم افزار انجام می‌شود اما در سری کم ظرفیت به کمک گوشی تلفن ۷۷۳۰ می توانید آن را به‌ خوبی پیاده سازی کنید.

 

خواندن 99 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

تلفن سانترال