ثبت مکالمات در مرکزتماس

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

تمامی دستگاه های سانترال این امکان را به کاربران خود می‌ دهند که به صورت محدودی تمامی مکالمات ورودی و خروجی را به صورت یک فایل نوشتاری ثبت کنند. اما این ثبت مکالمات در مراکز تماس اصلاً قابل استفاده نیست و به خوبی نمی توان آن را فیلترسازی نمود و یا گزارش های دقیقی را از آن دریافت کرد. زیرا تمامی اتفاقات پشت سر هم در یک صفحه نوشته شده و امکان تفکیک آنها وجود ندارد و تمامی رویدادها بر اساس زمان قابل مشاهده است. اما چگونه می ‌توان از این ویژگی استفاده کرد و بتوانیم مدیریت مناسب را بر مکالمات و تحلیل ها داشته باشیم؟

 

نحوه ثبت مکالمات در مرکز تماس با استفاده از آنها

 

نحوه ثبت مکالمات در مرکز تماس با استفاده از آنها

سرویس مدیریت و تحلیل تماس گزارش ابری به کاربران خود این اجازه را می دهد تا در هر نقطه از کره زمین تحت بستر اینترنت بتوانند با ورود به حساب کاربری خود اطلاعات کاملی را از رویدادهای مختلف با دستگاه سانترال خود مشاهده کنند. این سرویس بر روی رایانه ای که به دستگاه سانترال متصل است نصب می‌شود و به صورت لحظه به لحظه تمامی رویداد های تماس های دریافتی خروجی و پاسخ را مدیریت و دریافت می کند. با استفاده از ویژگی‌های مختلف طراحی شده این امکان برای کاربر فراهم شده است که بتواند با استفاده از المان های گرافیکی تحلیل های مختلف مورد نظر خود را در بازه های زمانی گوناگون دریافت کند.

  • بررسی خطوط شهری به صورت تخصصی 
  • بررسی خطوط داخلی به صورت ویژه 
  • بررسی و تحلیل علت تماس های از دست رفته 
  • تعداد تماس ها در بازه های زمانی مختلف

نحوه ثبت مکالمات در مرکز تماس با استفاده از آنها

از ویژگی هایی است که پس از ثبت مکالمات در مرکز تماس و تحلیل آنها در سرویس مدیریت و تحلیل تماس گزارش کار ابری روی می دهد. یکی از ویژگی‌های مثبتی که در این گزارشگر ابری وجود دارد امکان استفاده رایگان به صورت ۱۴ روز می باشد که شما می توانید تمامی اطلاعات خود را مدیریت کرده و نحوه کارایی این سیستم را متوجه شوید.

برای کسب اطلاعات بیشتر با نمایندگی ‌پاناسونیک شماره 88941000 تماس حاصل کنید.

 

خواندن 107 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

تلفن سانترال