انواع کارت سانترال پاناسونیک

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

همانطور که می دانید دستگاه سانترال یک جعبه خالی است که متناسب با نیاز کاربران پر می شود. بدین معنا که می توانید با استفاده از کارت های مختلف، دستگاه سانترال را بگونه ای فعال سازی کنید که برای مجموعه شما متناسب با تعداد خطوط شهری و تعداد کاربران مفید باشد. در این مقاله به معرفی انواع کارت سانترال پاناسونیک خواهیم پرداخت و اینکه در هر دسته بندی چه تعداد کارت برای انتخاب وجود دارد و اینکه چگونه می توان آنها را خریداری نمود. همراه ما باشید...

انواع کارت سانترال پاناسونیک

 

انواع کارت سانترال پاناسونیک

کارت های افزایشی به پنج دسته اصلی تقسیم بندی می شود که در هر دسته متناسب با مدل دستگاه تعدادی از کارت ها برای انتخاب وجود دارد که ظرفیت های گوناگون دارد کارت داخلی، کارت شهری، کارت کالر آیدی، کارت دیزا و کارت ویپ. این پنج دسته بندی اصلی کارت ها می باشد. به طور مثال در کارت داخلی شما می توانید متناسب با نیاز خود و همچنین مدل مرکز تلفن از دسته بندی تلفن های دیجیتال، هایبرید، آنالوگ، تحت شبکه و دکت استفاده کنید. هر کدام از این گوشی ها قطعاً نیازمند کارت داخلی متناسب با خود می باشند که مستقیما به مدل دستگاه نیز ارتباط دارد. به طور مثال در سری کم ظرفیت امکان استفاده از تلفن دیجیتال یا گوشی دکت نیست. خطوط شهری به دو دسته آنالوگ و دیجیتال تقسیم بندی می شود که مرکز تلفن می تواند به طور همزمان از خطوط ۸ رقمی و همچنین از خطوط چهار یا پنج رقمی متناسب با کارت نصب شده پشتیبانی کند.

انواع کارت سانترال پاناسونیک

برقراری تماس اینترنتی، تعریف موبایل به عنوان داخلی، استفاده از کامپیوتر به عنوان داخلی از سری قابلیت هایی است که در سرویس VOIP فعال سازی می شود. برای مشاهده شماره های تماس گیرنده بر روی صفحه نمایشگر گوشی تلفن نیز باید کارت کالر آیدی را تهیه نمود و در مکان مورد نظر در دستگاه سانترال نصب و راه اندازی کرد.

برای تهیه کارت افزایشی دستگاه سانترال و اطلاع از قیمت آن ها می توانید با شماره 88933100 تماس حاصل کنید.

 

خواندن 101 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

تلفن سانترال