قیمت کارت دیجیتال سانترال

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

دستگاه سانترال پاناسونیک به سه دسته بزرگ تقسیم بندی می‌شود دستگاه سانترال آنالوگ و تحت شبکه و دیجیتال. سری تحت شبکه کاملترین سری دستگاه سانترال است که به کاربران خود امکانات ای بسیار زیاد را ارائه می دهد. امکان استفاده از تلفن های رومیزی ارزان قیمت، استفاده از تلفن های اپراتوری و کارشناسی، امکان استفاده از تلفن ‌های دکت و امکان استفاده از تلفن همراه به عنوان یکی از داخلی ها. هر آنچه که از دستگاه سانترال بخواهید را می‌توانید در سری تحت شبکه بیابید. البته سری دیجیتال نیز برخی از ویژگی ها را دارد به طور مثال امکان استفاده از تلفن بر مبنای اینترنت یا همان سرویس ویپ اما با ظرفیت و قابلیت های محدود تر. در این مقاله به بررسی قیمت کارت دیجیتال سانترال خواهیم پرداخت.

قیمت کارت دیجیتال سانترال

انواع کارت توسعه سانترال

کارت های افزایشی دستگاه سانترال به بخش های مختلفی تقسیم بندی می شوند. خطوط داخلی، خطوط شهری، سرویس های ویپ. کارت های داخلی دستگاه سانترال به بخش های مختلفی تقسیم بندی می شود و همچنین ظرفیت های گوناگونی دارد در برخی از کارت ‌ها می‌توان تلفن بی سیم یا تلفن رو میزی معمولی را تعریف نمود برخی از کارت ها برای تلفن های کارشناسی مناسب هستند (تلفن هایی که دکمه ها و قابلیت های بیشتر از تلفن های معمولی دارند).

 

قیمت کارت pri پاناسونیک

این کارت برای تعریف خطوط شهری دیجیتال است بدین معنا که شما می توانید خطوط شهری چهار یا پنج رقمی را در دستگاه سانترال خود تعریف کنید. این کارت مدل های مختلفی دارد که بر طبق نیاز کاربر استفاده می شود برای کسب اطلاع از قیمت این کارت می توانید با شماره 88941000 تماس حاصل کنید نمایندگی ‌پاناسونیک پاسخگوی تماس شما است.

 

کارت ogm 

کارت ogm یا دیزا یا راهنمایی صوتی چند مرحله ای معروف است. در صورت دریافت تماس با شرکت ها آیا تا به حال توجه کرده اید که فردی پس از خوش ‌آمد گویی به شما می گوید که برای داخلی های مورد نظر خود باید عددی خاص را وارد کنید این روند دقیقا توسط کارت ogm یا دیزا انجام می شود.

برای کسب اطلاع از قیمت کارت دیجیتال سانترال می توانید با شماره 88941000 تماس حاصل کنید.

 

خواندن 68 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

تلفن سانترال