پیاده سازی تلفن تحت شبکه

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

یکی از تجهیزاتی که در دستگاه‌های پیشرفته سانترال وجود دارد سرویس هایی است که باعث می ‌شود تا بتوان بر روی آنها پیاده سازی تلفن تحت شبکه انجام داد. هر دستگاه سانترال متناسب با ظرفیت و ویژگی‌هایی که دارد اجازه فعال سازی برخی ویژگی ها را به کاربر می دهد. سانترال پر ظرفیت دیجیتال و تحت شبکه نیز با ظرفیت قابلیت های گوناگون استفاده از این محصولات را برای کاربر خود فراهم کرده است.

پیاده سازی تلفن تحت شبکه و ویپ مزایا و امکانات

پیاده سازی تلفن تحت شبکه و ویپ مزایا و امکانات

عدم محدودیت به مکان جغرافیایی اولین دستاورد است که اهمیت دارد شما دیگر میتوانید از هر نقطه از کره زمین که باشید بر بستر اینترنت با هم کار خود در کشوری دیگر تماسی داخلی کاملا رایگان و تحت کنترل سانترال برقرار کنید این امر در سال‌های گذشته با قابلیت هایی بسیار محدود ارائه میشد. اما امروزه با رشد تکنولوژی تعریف تلفن همراه به عنوان یک داخلی از سانترال امری بدیهی است و اصلا پیچیده نیست ویپ انتقال همزمان مکالمات تلفنی بر روی یک شبکه و تلفن اینترنت هوشمند است که پاناسونیک را می‌توان جزو پرچمداران این مورد معرفی کرد مدل هایی از سانترال که از این ویژگی پشتیبانی می کند...

  • دستگاه سانترال پاناسونیک KX-TDA100
  • دستگاه سانترال پاناسونیک KX-TDA200
  • دستگاه سانترال پاناسونیک KX-TDA600
  • دستگاه سانترال پاناسونیک KX-TDE100
  • دستگاه سانترال پاناسونیک KX-TDE200
  • دستگاه سانترال پاناسونیک KX-TDE600
  • دستگاه سانترال پاناسونیک KX-NS500
  • دستگاه سانترال پاناسونیک KX-NS1000

انتقال صدا بر روی بستر شبکه امکانی است که کمپانی های محدودی از این قابلیت در دستگاه سانترال خود برخوردار هستند این قابلیت به صورت پیش فرض در برخی از مدل ها وجود دارد اما در برخی دیگر با خرید کارت ویپ امکان پذیر می شود و همچنین می توان از تلفن های تحت شبکه به عنوان داخلی هوشمند استفاده نمود.

تلفن های تحت شبکه به دست ای از سیستم های ارتباطی اطلاق می شوند که می توانند از طریق کابل شبکه به دستگاه سانترال متصل شوند و یا از راه دور از طریق تعریف آی پی آنها می توان به راحتی در هر نقطه از کره زمین از آنها استفاده کرد. ایجاد ارتباط بین شعب و دفاتر مختلف از یک شرکت در کشورهای مختلف برای برقراری تماس رایگان یکی از پر استفاده ترین امکاناتی است که توسط تلفن های تحت شبکه و سرویس فعال سازی می شود.

 

خواندن 27 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

تلفن سانترال