باطری UPS پاناسونیک مخصوص سانترال کم ظرفیت

این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

 

 سیستم های سانترال، مراکز کوچک مخابراتی هستند که خطوط شهری را به گونه ای برای کاربران خود توزیع می کنند که بتوانند از خطوط شهری متناسب با نوع فعالیت خود استفاده کنند. این سیستم های ارتباطی، برای این کار نیاز به منبع تغذیه و یا برق دارد که به همین دلیل نیاز است سانترال همیشه به برق متصل باشد. یکی از ویژگی هایی که این مراکز کوچک مخابراتی دارند مقاوم بودن در برابر نوسانات برق است. در مکان هایی که نوسانات شدید برق وجود دارد توصیه می شود که از دستگاه های تنظیم کننده ولتاژ برق استفاده شود. پاناسونیک برای این سیستم های بهبود بخش مکالمات، باطری UPS طراحی کرده که این باطری های 7.2 آمپری باعث می شود که سانترال کم ظرفیت در هنگام نبود برق فعالیت خود را به خوبی انجام دهد.

باطری پاناسونیک                                                                                               

عمر مفید باطری سانترال کم ظرفیت پاناسونیک

سانترال برای ادامه فعالیت خود در هنگام نبود برق نیازمند باطری 7.2 آمپری است که این باطری های بک آپ یا پشتیبان به سیستم کمک می کند تا مانند گذشته روند توزیع تماس ها را به راحتی انجام دهد و در روند پاسخ گویی شرکت خلل ایجاد نکند. این باطری ها در بیشترین حالت ممکن (بسته به حجم تماس های شرکت) 10 ساعت و در کمترین حالت (باز هم بسته به میزان مکالمه کاربران) حدودا تا 2 ساعت پاسخ گوی نیاز های ارتباطی کاربران تلفن سانترال است.

این باطری ها دارای عمر مفید 10 ساله ای هستند که نیاز به نگهداری خاصی ندارند فقط باید در برابر آب محافطت شوند و یا در مکانی قرار داده شوند که امکان سقوط نداشته باشند. این باطری ها در هنگام نصب سانترال به آن متصل می شوند و هیچ گاه نباید آن را از سیستم جدا کرد.

 

خواندن 5131 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

تلفن سانترال