چه نوع تلفن بیسیمی برای استفاده در دستگاه سانترال مناسب است؟

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

پاناسونیک تلفن‌های سیار خود را در انواع و مدل‌های مختلف طراحی کرده است و این تنوع باعث شده تا فرد انتخابی راحت‌تر داشته باشد و بتواند به سهولت به مدل دلخواه خود دست یابد. پاناسونیک کلیه این تلفن‌ها را به‌گونه‌ای طراحی کرده است که قابلیت اتصال به دستگاه سانترال رادارند (در صورت وجود کارت خطوط داخلی آنالوگ در مرکز تلفن) اما این اتصال به دو منظور است که می‌توان به شرح زیر آن‌ها را بیان نمود

فرد استفاده‌کننده از تلفن بی‌سیم فقط صرفاً پاسخ‌گو تماس است


پاناسونیک با در نظر گرفتن دو نوع کاربری استفاده از تلفن بی‌سیم که یکی از آن‌ها استفاده در منازل و دیگری استفاده در محیط‌های اداری است تلاش کرده است تا بتواند نیازهای این دو مجموعه را در نظر بگیرد. در این دو محیط افرادی وجود دارند که در عین رفت‌وآمد زیاد صرفاً پاسخ به تماس ورودی هستند که این افراد می‌توانند بدون هیچ محدودیتی از کلیه تلفن‌های سیار استفاده کنند.
تلفن KX-TG3811 و KX-TG1311 و KX-TG4221 و KX-TG5511 و  KX-TG3821 جزء این دسته به‌حساب می‌آیند.

q

فرد استفاده‌کننده از تلفن بی‌سیم نیاز به کلیدهای میانبر برای مدیریت تماس دارد


این افراد در کنار استفاده از ویژگی بارز تلفن بیسیم که امکان مکالمه به‌صورت سیار است نیاز به این امکان دارند که بتوانند تماسی را در حالت انتظار قرار دهند (HOLD) و یا آن را به داخلی دیگری انتقال دهند. این امر با تعبیه شدن 2 کلید میانبر بر روی صفحه‌کلید گوشی به‌راحتی امکان‌پذیر است. کلید HOLD به فرد کمک می‌کند تا به‌راحتی بتواند در صورت نیاز، تماس‌گیرنده را در حالت انتظار قرار دهد و یا با کلید FLASH امکان انتقال تماس را میسر سازند.
تلفن KX-TG3611 و KX-TG1611 و KX-TG35311 و KX-TG5571 و  KX-TG2360 جزء این دسته به‌حساب می‌آیند.

خواندن 3751 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

تلفن سانترال