آموزش بروزرسانی دستگاه های سانترال پر ظرفیت و کارت های مربوط

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

گروه فنی مهندسی ارتباط قصد دارد تا در این آموزش مرحله به مرحله، چگونگی بروز رسانی دستگاه های سری پر ظرفیت سانترال پاناسونیک را در اختیار شما عزیزان قرار دهد.

از کجا متوجه شوم که دستگاه سانترال من باید بروز رسانی شود؟
در صورتی که دستگاه سانترال و یا کارت دیجیتال یا هیبرید مربوطه دارای حداقل نسخه گفته شده پایین باشد (جهت پشتیبانی از تلفن های سانترال سری KX-DT500) نیازی به بروز رسانی دستگاه سانترال خود ندارید.

• دستگاه سانترال KX-TDA100 و یا KX-TDA200 (نسخه: 8)
• دستگاه سانترال KX-TDA100D (نسخه: 5.2)
• دستگاه سانترال KX-TDA600 (نسخه: 5.01)
• دستگاه سانترال KX-TDE100 و یا KX-TDE200 (نسخه: 8)
• دستگاه سانترال KX-TDE600 (نسخه: 8)
• کارت KX-TDA0170 و یا KX-TDA0172 (نسخه: 8.01)
باید توجه داشت که اگر قصدتان این است که از تلفن های دیجیتال سری ۵ به عنوان داخلی های دیجیتال موجود در کارت MPR دستگاه سانترال KX-TDA100D استفاده کنید، بروزرسانی دستگاه سانترال کفایت خواهد کرد.

نسخه دستگاه سانترال و یا کارت دیجیتال آن را چگونه پیدا کنم؟
برای کسب اطلاع از نسخه موارد مذکور مطابق تصویر زیر، نرم افزار UPCMC-MAINTENANCE CONSOLE را اجرا کرده و در ستون سمت چپ (System Menu) گزینه Configuration و پس از آن Slot را انتخاب و در سمت راست روی دکمه Summary کلیک کنید.

update-pbx-1

همانطور که در تصویر زیر می بینید، نسخه های کنونی موارد مورد نیاز قابل مشاهده است.

update-pbx-2

بروزرسانی را چگونه انجام دهم؟
بروزرسانی تمامی دستگاه های موصوف، کاملا شبیه به هم هستند و تنها تفاوتی که وجود دارد این است که پوشه PRIVATE برای هر مدل از دستگاه های سانترال منحصر به فرد است. برای آنکه بتوانیم دستگاه سانترال را کاملا بروزرسانی کنیم، دو مرحله زیر را پیش رو داریم:

مرحله 1: بروزرسانی دستگاه سانترال
ابتدا از پوشه PRIVATE کارت SD دستگاهتان یک نسخه پشتیبان (کپی در جایی دیگر) تهیه کرده و سپس پوشه PRIVATE مخصوص مدل دستگاه سانترال خود را روی پوشه همنام در کارت SD دستگاه جایگزین کنید.
مرحله 2: بروزرسانی کارت مربوطه (در صورت وجود)
بروزرسانی کارت سانترال دیجیتال KX-TDA0172 در نرم افزار موصوف، مطابق مراحل زیر است:
از منوی Utility گزینه (File Transfer PC to PBX (SD Card را انتخاب کرده و فایل بروزرسان کارت را از آدرس مربوطه Open کنید.

update-pbx-3

update-pbx-4

دقت کنید که تا اینجا فقط فایل بروزرسان را مشخص کرده ایم و خود بروزرسانی کارت انجام نشده است. حالا کارت دیجیتال و یا هیبرید موجود را مطابق تصویر زیر و توسط فرمان Ous از مدار خارج کنید.

update-pbx-5

اکنون از منوی Utility گزینه SD Card File View and Load را انتخاب کنید.

update-pbx-6

در ادامه لیستی مطابق تصویر زیر مشاهده خواهید کرد. نام فایل بروزرسانی که Open کرده بودید را پیدا کرده، آن را انتخاب و در بالای لیست، روی دکمه Detail کلیک کنید.

update-pbx-7

پنجره جدیدی باز خواهد شد و در صورتی که روی دکمه Load کلیک کنید، مطابق تصویر زیر فایل معرفی شده برای بروزرسانی صدا زده شده و بروز رسانی را انجام خواهد داد.

update-pbx-8

در پایان برای بازگرداندن کارت سانترال به مدار، روی کارت مربوطه (همانگونه که فرمان Ous را اجرا کردیم) فرمان INS را اجرا می کنیم.

دانلود فایل بروزرسانی کارت (کلیک کنید) - رمز: ertebatgroup.com

 

خواندن 8387 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

تلفن سانترال