آموزش تنظیم کد های سانترال پاناسونیک

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سانترال پاناسونیک به کاربران خود امکان انتخاب نوع شماره گذاری داخلی ها را می دهد که در مقالات قبلی به آن اشاره شده، این است. در این مقاله به آموزش تنظیم کد های سانترال پاناسونیک می پردازیم. با گروه فنی مهندسی ارتباط نمایندگی پاناسونیک همراه باشید.

پاناسونیک در کلیه محصولات خود امکانی را برای کاربران در نظر گرفته است که نحوه تنظیم داخلی ها را خود انتخاب کنند و در سری کم ظرفیت برای برنامه ریزی داخلی ها سه طرح اصلی طراحی شده است. توسط تنظیمات چند رقمی بودن داخلی سانترال می توان یکی از سه طرح شماره گذاری داخلی ها را انتخاب نمود . طرح 1، طرح 2 و یا طرح 3 وبرای هر داخلی یک شماره اختصاص دهید. برای تغییر دادن شماره داخلی ها ابتدا طرح و Plan مورد نظر را باید انتخاب نمود و سپس با توجه Plan و محدوده عمل کرد آن Plan  شماره مورد نظر را بر روی هر کدام از جک های مرکز تلفن قرار دهید.

آموزش تنظیم کد های سانترال پاناسونیک

با کد 012 سانترال پاناسونیک می توان هر کدام از کدهای ویژه سیستم رابا کد های 50 الی 59 جایگزین کرد. این برنامه در هنگامی که طرح شماره 2 و یا 3 را در کد سانترال  009 پاناسونیک انتخاب نمودید، می تواند مورد استفاده قرار گیرد. زمانی که طرح شماره 2 و یا 3 انتخاب شده باشد بعضی از کدهای ویژه سیستم تغییر خواهد کرد. به عنوان مثال کد ویژه فراخوانی این کد در طرح شماره گذاری 1 مساوی 33 * است ولی وقتی طرح شماره گذاری 2 و یا 3 انتخاب شود مساوی 330 # خواهد بود و به خاطر داشتن این تغییرات ممکن است برای استفاده کننده از سیستم مشکل باشد. بنابراین کدهای ویژه را می توانید با کدهای 50 الی 59 جایگزین کنید وهر کدام از استفاده کننده ها از سیستم می توانند از این کدها استفاده کنند.

 

برای فعال سازی تنظیم کد های سانترال پاناسونیک مراحل زیر را انجام دهید:

  • وارد حالت برنامه ریزی شوید
  • کد برنامه "012" را وارد نمایید.
  • با فشردن SP-PHONE وارد حالت انتخاب گزینه خواهید شد.
  • با استفاده از کلید AUTO ANS گزینه مورد نظر را انتخاب نموده.
  • توسط  STORE  اطلاعات وارد شده ذخیره می شود.
  • با کمک کلید HOLD از این برنامه خارج شوید.

 

خواندن 2406 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

تلفن سانترال