آموزش تغییر رمزعبور سانترال پاناسونیک

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

پاناسونیک برای حفظ اطلاعات موجود در دستگاه سانترال و هم چنین جلوگیری از هرگونه سوء استفاده از برنامه نصب شده و یا قابل نصب سانترال برای ورود به حالت برنامه ریزی رمز عبور در نظر گرفته است و فقط از تلفنی که به JACK01 متصل است امکان پذیر است. رمز عبور در سانترال به صورت پیش فرض عدد ۱۲۳۴ است که توسط این کد سانترال "002" می توان آن را تغییر داد که از بین ۴ الی ۷ رقم قابل انتخاب است. با مرکز آموزش دستگاه سانترال همراه ما باشید تا آموزش تنظیم یا تغییر رمزعبور سانترال کم ظرفیت پاناسونیک را با شما در میان بگذاریم…

به لحاظ امنیتی تعویض رمز عبور اولیه و تعیین رمز عبور جدید هفت رقمی برای جلو گیری از ورود افراد غیر مجاز به سیستم سانترال و تغییر برنامه ریزی ها بسیار مهم می باشد. هم چنین توصیه می شود تا جائی که امکان دارد رمز عبور سانترال را به صورت دوره ای تغییر دهید. اگر رمز عبور مرکز تلفن فراموش شده باشد، می توان با استفاده از فایل پشتیبان (Back Up) که قبلا از طریق نرم افزار برنامه ریزی از مرکز تلفن تهیه شده است رمز عبور فراموش شده را بازیابی نمود.

 

آموزش تغییر رمزعبور سانترال پاناسونیک

وارد حالت برنامه ریزی شوید (برای ورود به این حالت کلید PROGRAM را بر روی تلفن KX-T7730 فشار دهید. کد برنامه “۰۰۲” را وارد کنید. با استفاده از SP-PHONE به سمت جلو حرکت کرده، پس از فشردن این کلید عبارت PASSWORD:1234 بر روی صفحه نمایشگر تلفن پاناسونیک ظاهر شده و رقم ۱۲۳۴ به صورت چشمک زن نشان داده می شود. با استفاده از کلید های شماره گیر تلفن رمز جدید را وارد نمایید و برای ثبت و ذخیره ازکلید STORE استفاده کنید.

 

خواندن 1725 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

تلفن سانترال