تنظیمات منشی یا اپراتور در دستگاه سانترال پاناسونیک

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

در تمامی شرکت ها و سازمان ها همیشه  فرد یا افرادی به عنوان اپراتور یا منشی تلفنی هستند که با توجه به مسئولیتی که دارند، عمل پخش و توزیع تماس ها را به کاربران مورد نظر بر عهده دارد که این عمل خود نیازمند سرعت عمل بالا، در سازمان های بزرگ است. در صورت نصب و راه اندازی دستگاه سانترال  می توان به این ترتیب که تماس های ورودی نظمی فوق العاده داد که هر کاربرد با توجه به نیاز خود به صورت اتوماتیک به واحد مورد نظر خود هدایت شود. به همین منظور برای اجرای این عمل در سانترال کم ظرفیت توصیه می شود که از تلفن KX-T7730 استفاده شود.

مات منشی یا اپراتور در دستگاه سانترال پاناسونیک

در دستگاه سانترال کم ظرفیت مانند KX-TES824 امکان نصبفقط یک گوشی اپراتور وجود دارد، به همین منظور برای انتخاب و تعیین اپراتور فقط کافی است که شماره جک را در هنگام تنظیمات وارد نمایید و تلفن سانترال KX-T7730 را به همان جک مورد نظر متصل کنید. پیش فرض این سیستم Jack- 01 بوده و می توان آن را تغییر داد اما بهتر است که از همین جک استفاده کنید تا در هنگامی که برنامه های سانترال را پاک و یا به اصطلاح دستگاه فرمت می کنید برای اپراتور مشکل آفرین نشود. این نکته نیز قابل ذکر است که در سانترال در تمامی مدل ها این امکان وجود دارد که اپراتور را تعریف نکرده و فرد خاصی پاسخگوی تلفن نباشد. در این هنگام به جای اجرا مراحل 5 و6  کلید TRANSFER را فشرده و در صورت مشاهده گزینه Disable می توان اطلاعات را ذخیره نمود.

برای فعال سازی تنظیمات منشی یا اپراتور در دستگاه سانترال پاناسونیک ابتدا وارد حالت برنامه ریزی شوید.کد سانترال که عدد "008" است را وارد کنید. می توان با فشردن  SP- PHONE به ادامه حالت برنامه ریزی رفت. هنگامی که عبارت Operator Ext بر روی صفحه نمایشگر تلفن پاناسونیک ظاهر می شودباید با SP- PHONE وارد قسمت اصلی برنامه ریزی شد.شماره داخلی اپراتور را می توان وارد کرد.(OPT: Jack- 01)با  STORE اطلاعات ذخیره خواهد شد، کلید HOLD نیز شما را از برنامه خارج می کند.

خواندن 4232 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

تلفن سانترال