داکت کشی سانترال پاناسونیک

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

گروه فنی مهندسی ارتباط به عنوان نمایندگی پاناسونیک همواره تلاش می کند تا در پرتال تخصصی خود با منتشر کردن مقالات آموزشی سانترال پاناسونیک مناسبترین و مورد اعتماد ترین اطلاعات را در کمترین زمان ممکن به مخاطب خود انتقال و آموزش دهد. ایده آل بودن دستگاه و کارکرد در هر شرایطی از جمله امکانات اولیه سیستم سانترال است که باید همواره آن را مورد بازبینی قرار داد.

کابل کشیو داکت کشی دستگاه سانترال پاناسونیک

 

به عکس های موجود توجه کنید. از نظر شما چه ایرادی در تصویر وجود دارد؟ با معیار ها و استاندارد های ایده آل این عکس چه مقدار فاصله دارد؟ این سوالات و پرسش هایی از این قبیل پاسخی بسیار ساده دارد. جمع کردن سیم ها تنها راه حل است که باید عملی و اجرایی شود.

 

هر شرکتی با هر حیطه ی فعالیتی باشد در برخی موارد با دیگر مجموعه ها مشترک است، وجود دستگاه سانترال در اتاق سرور، تلفن سانترال بر سر هر میز و یک رایانه که نوع چیدمان محیط برای کارکنان باید به گونه ای بوده که فرد با نشستن در پشت میز و داشتن کامپیوتر و تلفن سانترال پاسخ گوی اوامر هر تماس باشد. مرتب سازی کابل و سیم هر میز یکی از مهم ترین عوامل تاثیر گذار بر نوع پاسخگویی و بهبود کیفیت مکالمات است.

 کابل کشی و داکت کشی دستگاه سانترال پاناسونیک

به نظر شما سیم کشی و داکت کشی سانترال چه اهمیتی دارد؟

لطفا به سوال مطرح شده کمی فکر کنیم... قطعا مدیران تمامی شرکت ها به این سوال فکر می کنند و شاید یکی از موارد زیر جواب سوال مطرح شده باشد که به ذهن مسئولین آن شرکت رسیده است...

  • صرفه جویی در هزینه تمام شده
  • زیبا سازی محیط و محل کار با جمع کردن سیم ها
  • آسان سازی رفع مشکل در تلفن ها با مدیریت سیم ها و جای دهی مناسب آنها
  • افزایش عمر مفید سیم ها و کابل های موجود و کاهش خرابی های احتمالی به علت زیر پا قرار گرفتن سیسم ها

 

گروه فنی مهندسی ارتباط با توجه به دانش تخصصی خود به تمامی سازمان ها پیشنهاد می کند تا با نوسازی و بهسازی سیم کشی و داکت کشی سانترال خود جان تازه ای به مجموعه خود اهدا کنند. مقدار زیادی از زیبایی محیط در گرو جمع کردن کابل های اضافه و قرار گرفته در هر گوشه شرکت است. نمایندگی پاناسونیک در این راه به شما کمک می کند با بهترین تجهیزات این امر را محقق کند. به شما قول خواهیم داد که از این کار به هیچ عنوان پشیمان نخواهید شد.

خواندن 1192 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

تلفن سانترال