آموزش گزارش گیری از مکالمات در تلفن سانترال کد 204 سانترال

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

دستگاه سانترال کم ظرفیت پاناسونیک مدلKX-TES824، سیستم مخابراتی فعال و بسیار مدرن است که ریزترین اطلاعات تماس های وارده و گرفته شده را در خود ذخیره و ثبت می کند و در صورت نیاز کاربر از طریق انتقال دستگاه سانترال به کامپیوتر و یا چاپ اطلاعات بر روی کاغذ به فرد که اصولا مدیر مجموعه به حساب می آید، تحویل می دهد. این گزارش گیری در حالی است که فرد استفاده کننده تسلط کافی به تمام جزئیات این مرکز تلفن داشته باشد. با آموزش گزارش گیری از مکالمات در تلفن سانترال کد 204 سانترال همراه ما باشید...

از جمله اطلاعات اولیه و بسیار مهمی که در این گزارش گیری فرد دریافت می کند مدت مکالمه هر داخلی سانترال با خطوط شهری است که برای محاسبه زمان مکالمه می توان توسط این برنامه مشخص نمود که شروع مکالمه از چه زمانی آغاز شود، به بیانی ساده تر لحظه آغاز مکالمه چه مدت پس از برداشتن گوشی و آزاد سازی خط شهری باشد.

آموزش گزارش گیری از مکالمات در تلفن سانترال کد 204 سانترال

اصل و پایه کاربرد این برنامه به استفاده آن در برنامه تایمر و برنامه ضبط جزئیات مکالمه SMDR می توان اشاره داشت. در برنامه تایمر سانترال که مربوط به محدود سازی مکالمات است در صورت فعال نمودن این برنامه، سیستم زمان محدود سازی بعد از گذشت زمان تعیین شده توسط این برنامه محاسبه می کند و هم چنین در برنامه SMDR  نیز به همین روش انجام می شود.

پاناسونیک مدت زمان انتخابی برای این برنامه 5 تا 50 ثانیه در نظر گرفته است که در سانترال در صورت فعال شدن برنامه به مدت 10 ثانیه بعد از آزاد سازی خط زمان محاسبه مدت مکالمه آغاز می شود که این مدت زمان به صورت پیش فرض است.

 

برای فعال سازی کد سانترال 204 مراحل زیر را باید انجام داد...

 

با فشردن کلید PROGRAM در تلفن KX-T7730وارد حالت برنامه ریزی شویدکد سانترال 204 را وارد نماییدبرای ادامه باید SP-PHONE را فشار دهیدو با استفاده از کلید AUTO ANS گزینه مورد نظر را انتخاب کنید با کمک کلید STORE اطلاعات وارد شده ذخیره خواهد شد و با لمس کلید HOLD اطلاعات و تغییرات نجام شده اجرایی خواهد شد.

خواندن 819 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

تلفن سانترال