آموزش نصب کارت کالر آیدی سانترال پاناسونیک

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

گروه فنی مهندسی ارتباط به عنوان نمایندگی مجاز و رسمی پاناسونیک به طور مستمر در تلاش است تا آموزش سانترال به صورت تخصصی با زمان ساده سئال هایی که در هنگام استفاده از این محصول رخ می دهد را نشر دهد و با آگاهی سازی افراد بتواند سهمی در بهبود روند مکالمات و ارتباطات تلفنی داشته باشد. ابهامات بسیار زیادی در مورد این وسیله ارتباطی حتی در شرکت هایی که مجهز به این سیستم هستند وجود دارد که ما وظیفخه خود می دانم آنها را برطرف نمائیم. یکی از ابهامات عدم توانایی سانترال در نمایش شماره تلفن فرد تماس گیرنده است.

اگر کمی با دقت کنیم متوجه تناقضی بزرگ خواهیم شد که یک شرکت توانسته در تلفن ثابت امکان برقراری تماس اینترنتی را فراهم سازد اما از نمایش شماره تماس گیرنده معذور است و این نکته بسیار تعجب بر انگیز است. کارت کالرآیدی در تمامی مدل ها به صورت کارتی جداگانه طراحی شده (مگر مدلهایی خاص) و که هر شرکتی متناسب با اهداف سازمانی خود از آن بهره می گیرد. در اکثر مدل ها این قابلیت به صورت پیش فرض وجود ندارد و با پرداخت هزینه ای جداگانه می توان آن را فعال نمود.

آموزش نصب کارت کالر آیدی سانترال  پاناسونیک

 

آموزش نصب کارت کالر آیدی سانترال

 

کارت CALLER ID یا همان کارت نمایش دهنده شماره تلفن تماس گیرنده با سایزی کوچک به راحتی در فضا تعبیه شده نصب می شود اما توصیه می شود این کار را به تنهایی انجام ندهید و یا با رعایت تمام نکات ایمنی آن را نصب نمائید. در سری کم ظرفیت در صورت نصب صحیح در اسلات ها بدون انجام هیچ گونه برنامه ریزی می توان در هنگام دریافت تماس، شماره فرد تماس گیرنده را مشاهده نمایید ولی در سری پرظرفیت باید برنامه های لازمه را برای مشاهده شماره انجام داد که ملزم به دانش تخصصی است و توصیه می شود با مشورت و یا در حضور کارشناس انجام دهید.

خواندن 795 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

تلفن سانترال