راهنمای نصب سانترال

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سانترال مجموعه قطعات الکترونیکی است که به همراهی تلفن و گوشی به کاربر خود امکان برقراری تماس را می دهد. در واقع این مرکز تلفن خود مخابراتی کوچک جهت مدیریت خطوط شهری PRI و خطوط شهری 8 رقمی است. گروه فنی مهندسی ارتباط با کمک دانش و تجربه خود مطالبی را به صورت پیوسته منتشر می کند جهت راهنمایی استفاده از دستگاه سانترال پاناسونیک هر محصول تولید شده توسط هر شرکتی کاتالوگ و دفترچه نصب دارد که مسلما محصولات مخابراتی نیز شامل موارد گفته شده خواهد بود و دفترچه راهنمای سانترال در تمامی جعبه هایی که روانه بازار شده است، موجود است.

 

دفترچه راهنما سانترال

 

کاتالوگ سانترال به چندین بخش طبقه بندی می شود که شامل راهنمای نصب سانترال، راهنمایی جا به جایی سانترال، راهنمایی کد سانترال، راهنمایی جهت کابل کشی و نهایتا راهنمایی در مورد چگونگی استفاده صحیح از محصول خریداری شده است. مهم ترین صفحات کتاب از دید ما، صفحات نحوه نگهداری صحیح سانترال و نحوه برنامه ریزی تلفن سانترال است.

دفترچه راهنمای سانترال به زبان فارسی

 

پاناسونیک یک شرکت چند ملیتی است و محصولات خود را به صورت جهانی در عرصه فروش قرار داده است به همین منظور 4 زبان اصلی جهانی را که در هر کاتالوگ به حساب می آید را در نظر گرفته و کاتالوگ را به آن زبان ها ارایه نموده است که گروه فنی مهندسی ارتباط با ترجمه آنها و برگردان آنها به زبان فارسی توانسته فایل راهنما سانترال به زبان فارسی را تهیه نماید. این فایل به صورت مقالات آموزشی در سایت منتشر شده که می توانید با مطالعه هر مقاله اطلاعات خود را در مورد این محصول اعجاب انگیز افزایش دهید.

در واقع ما کاتالوگ را در سایت برای فهم راحتتر و هر چه بهتر شما عزیزان به صورت تکه تکه قرار داده ایم تا هر فرد متناسب با نیاز خود از آن بهره ببرد.

 

خواندن 960 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

تلفن سانترال