خرید تلفن سانترال پاناسونیک

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

یکی از تجهیزات جانبی که از الزامات استفاده از دستگاه سانترال می باشد، تلفن سانترال نام دارد و در واقع بدون وجود گوشی سانترال دستگاه اصلی هیچگونه کاربردی نداشته و نخواهد داشت. در خرید تلفن سانترال چندین نکته وجود دارد که باید رعایت نمود..

  • نوع دستگاه سانترال و تلفن های مورد پذیرش
  • نوع تلفن سانترال قابل پشتیبانی
  • نیاز های مجموعه و تهیه تلفن متناسب با آنها
  • قیمت تلفن سانترال پاناسونیک
  • امکاناتی که بعد ها می توان به گوشی خریداری شده اضافه نمود

 

نوع دستگاه سانترال و تلفن های مورد پذیرش

همانطور می دانید و در مقالات آموزشی سانترال نیز چندین بار به کرات تکرار شده، مرکزتلفن پاناسونیک ظرفیت ها و قابلیت هایی گوناگون دارد هر کدام متناسب با نوع و مدلی که دارند از سری خاصی از گوشی ها پشتیبانی می کنند مثلا سانترال TES824 که به سانترال 3 به 8 نیز معروف است سیستمی هیبرید دارد و فقط از تلفن آنالوگ و یا همان تلفن معمولی پاناسونیک و تلفن هیبرید KX-T7730 پیشتیبانی می کند البته نمونه بیان شده معروف ترین آن دسته و پرکاربرد ترین است که آن هم به علت قابلیت هایی ویژه است که دارد.

نوع تلفن سانترال قابل پشتیبانی

همانطور که در پاراگراف بالا بیان شده هر سانترال یک و یا چندین دسته از گوشی ها را پشتیبانی می کند به همین منظور برای فهم آسان تر جدول و عکس زیر گویا همه چیز هست.

 

خرید تلفن سانترال پاناسونیک در نمایندگی پاناسونیک

 

نیاز های مجموعه و تهیه تلفن متناسب با آنها

ممکن است هر شرکتی مدلی از سانترال را دارا باشد که قابلیت پشتیبانی از تمام سری ها را داشته باشد اما تمامی کاربران نیازی به استفاده از همگی امکانات را ندارند به همین منظور بررسی نیاز هر کاربر بهترین راه حل است. مسلما تلفن سانترال مدیریتی کارایی برای نگهبان ندارد و نمونه هایی ماندد آن. به همین علت بررسی نیاز های هر فرد در خرید تلفن سانترال ضروری است.

قیمت تلفن سانترال پاناسونیک

هر تلفن و گوشی سانترال بسته به مدل قیمت هایی متنوع دارد و نمی توان محدوده ای خاص را برای آن در نظر گرفت بازه ای بسیار وسیع از 40 هزار تومان تا گوشی هایی با قیمت هایی بالا برای کاربرد های خاص. برای همین منظور قیمت تلفن سانترال پاناسونیک بسته به مدل متفاوت است.

امکاناتی که بعد ها می توان به گوشی خریداری شده اضافه نمود

یکی از نکاتی که باید در نظر داشت امکاناتی است که تلفن خریداری شده، داراست اما در حال حاضر نیازی برای فعال سازی آن نیست به طور مثال پیغام گیر بودن تلفن بیسیم یک ویژگی بسیار مفید است که می توان در هنگام اتصال به سانترال از آن بهره گرفت اما سیاست شرکت فعلا بر فعال نساختن است اما ممکن است در مرور زمان این ویژگی را عملی سازد و یا اتصال کنسول DSS به تلفن هیبریدی از دیگر نمونه هایی برای این مورد است.

با توجه به توضیحات بیان شده برای خرید تلفن سانترال پاناسونیک مشورت با فردی آگاه و با دانش بالا بسیار توصیه می گردد و برای کسب اطلاعات بیشتر گروه فنی مهندسی ارتباط نمایندگی فروش سانترال پاناسونیک به صورت شبانه روزی با مشاوره ای رایگان در خدمت شماست. شماره تماس 88941000-021

 

خواندن 701 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

تلفن سانترال