قیمت سانترال پاناسونیک 6 به 16

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

دستگاه سانترال مرکز تلفن پیشرفته ای است که می تواند به راحتی تمامی مکالمات را بدون هیچ گونه محدودیتی مدیریت و حتی کنترل نماید دستگاه سانترال 6 به 16 در واقع مدل ارتقا یافته سانترال 3 به 8 است این محصول برای مراکز کوچک و متوسط محصولی بسیار مناسب است و به واسطه آن می توان در اینگونه مراکز مکالمات را به راحتی بهینه سازی نمود. سانترال TES824 در حالت اولیه 3 خط شهری و 8 خط داخلی را پشتیبانی می کند که در صورت استفاده از کارت افزایشی سانترال مدل KX-TE82483 می توان تا 6 خط شهری و 16 خط داخلی را استفاده نمود. افزایش خطوط تا 8 خط شهری و پشتیبانی از 24 داخلی در این مرکز تلفن بیشترین مقدار برای پشتیبانی کردن از خطوط است. تلفن سانترال قابل اتصال به این مرکز تلفن نیز کاملا قابل انتخاب از میان دسته های زیر است.

  • تلفن هیبرید سانترال
  • تلفن بیسیم پاناسونیک
  • تلفن آنالوگ یا همان معمولی پاناسونیک

تمامی دسته های مختلف گفته شده می تواند به دستگاه متصل شود و هر فرد متناسب با نیار خود از آنها بهره گیرد. امکان اتصال دستگاه فکس نیز یکی دیگر از ویژگی های مهم است. یکی از نکاتی که برای خریداران این مجموعه ارتباطی اهمیت دارد بها پرداختی آن است و به همین خاطر اولین سوالی که پرسیده می شود قیمت سانترال است و اگر مقداری آشنایی داشته باشد سوالی که پرسید بدین گونه است که قیمت سانترال 3 به 8 یا قیمت سانترال 6 به 16 چقدر است.

 

قیمت سانترال پاناسونیک 6 به 16

 

قیمت سانترال پاناسونیک 6 به 16

با توجه به نوسانات بازار و یکسان نبودن ارز همواره قیمت محصولات وارداتی متفاوت است و نمی توان قیمت دقیقی را برای آنها اعلام نمود به همین دلیل برای کسب اطلاع از قیمت سانترال و تجهیزات وابسته شماره 88941000-021 تماس حاصل فرمائید. کارشناس فروش و فنی پاناسونیک برای اعلام قیمت ها در خدمت شما هستند.

خواندن 1108 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

تلفن سانترال