قیمت تلفن سانترال پاناسونیک kx-t7730

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

گروه فنی مهندسی ارتباط نمایندگی رسمی پاناسونیک در تهران است. ما توانسته ایم با پشتکاری که از پاناسونیک آموخته ایم بهترین ها را برای مشتریان خود انجام دهیم و به واسطه این عملکرد مناسب و قابل قبول از جانب مشتریان به یکی از شرکت های بزرگ در زمینه فروش سیستم های مخابراتی شناخته شویم. دستگاه سانترال امروزه یکی از تجهیزات الزامی در هر شرکت است. مدیریت تماس ها به بهترین شکل و هدایت مشتری به مقصد نهایی مورد نیاز و جلوگیری از خستگی تماس گیرنده از مزایای دستگاه سانترال است. در سری کم ظرفیت مانند سانترال 3 به 8 تمام برنامه ریزی سانترال از طریق تلفن اپراتوری آن یعنی تلفن سانترال 7730 انجام می شود برای اطلاع از قیمت تلفن سانترال پاناسونیک KX-T7730 می توانید با ما تماس بگیرید و با ارزان ترین قیمت تلفن سانترال مورد نظر را تهیه نمایید.

قیمت تلفن سانترال پاناسونیک kx-t7730

تلفن سانترال ارزان پاناسونیک

پاناسونیک در قیمت های گوناگون و مدل های بسیار مختلفی تجهیزات ارتباطی خود را طراحی و روانه بازار می کند، هر کدام از این گوشی ها مناسب افرادی خاص طراحی شده است و این علت باعث شده تا از یک ظاهر تلفن چندین نمونه با ویژگی های فنی مختلف ساخته شود. به طور مثال در تلفن سانترال ارزان KX-TS500 هیچ گونه صفحه نمایشگر و یا کلید DSS سانترال وجود ندارد اما پاناسونیک به مرور و با اضافه کردن هر ویژگی یک تلفن جدید تولید می کند تا فرد مورد نیاز آن با پرداخت کمترین قیمت تلفن سانترال مورد نظر را خریداری نماید.

تنظیمات تلفن پاناسونیک

تمامی برنامه ها و کدهای سانترال با تلفن KX-T7730 انجام می شود. دلیل این کار محدود بودن کدهای برنامه ریزی سانترال 3به8 و هم چنین محدود بودن کارت های قابل اتصال به دستگاه است که موجب می شود بتوان در نهایت تمام 24 تلفن داخلی و 8 خط شهری آنالوگ را به راحتی مدیریت نمود.

گروه فنی مهندسی ارتباط  نمایندگی رسمی پاناسونیک آماده پاسخگویی به تماس های شما است. شماره تماس 88941000

خواندن 652 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

تلفن سانترال