قیمت تلفن سانترال پاناسونیک KX-TS7730

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

تلفن سانترال یکی از الزاماتی است که باید برای استفاده از دستگاه سانترال خریداری شود. هر سانترال امکاناتی خاص دارد که با توجه به قابلیت هایی که دارد از تلفن هایی خاص پیروی می کند. در سانترال 3 به 8 می توانید از گوشی سانترال 7730 استفاده کنید و برای اطلاع از قیمت تلفن سانترال پاناسونیک KX-TS7730 می توانید با گروه فنی مهندسی ارتباط نمایندگی پاناسونیک تماس حاصل کنید.

 

قیمت تلفن سانترال پاناسونیک

کاملا بدیهی است که هر کالایی ویژگی ها و بها تمام شده خاص خود را دارد و هیچ گاه نمی توان قیمت واحد برای آنها در نظر گرفت. این نکته در تمامی موارد و کالاها یکسان است. هر مدل از گوشی تلفن نیز از همین قاعده و قانون نا نوشته پیروی می کند و می توانید برای کسب اطلاع از بها آن باید با واحد فروش سانترال 88941000 تماس حاصل کنید.

 

قیمت تلفن سانترال پاناسونیک KX-TS7730

گوشی سانترال TS7730 پاناسونیک یک گوشی مادر است که در صورتی که به JACK 01 سانترال 3 به 8 متصل شود می توانید تمامی برنامه ریزی های سانترال را مرحله به مرحله نصب و اجرا کنید. هر کد سانترال رقمی خاص دارد که با ورود به حالت مدیریت سانترال این امر به راحتی امکان پذیر است.

 

گاهی برخی از افراد این تصور را دارند که در صورت داشتن این تلفن و اتصال آن به هر جک می توانند برنامه ریزی را به صورت کاملا دقیق انجام دهند اما باید این مورد را متذکر شد که اینگونه نبوده و فقط در همان حالت بیان شده می توان این کار را انجام داد.

 

رنگ تلفن KX-TS7730

پاناسونیک این تلفن را در دو رنگ سفید و مشکی وارد بازار شده است که در ایران رنگ سفید آن پر طرفدار است و به راحتی پیدا می شود و برای تهیه و خرید تلفن 7730 مشکی باید مبلغ پرداختی را کمی افزایش داده که از نظر ببیشتر شرکت ها مقرون به صرفه نیست.

 

خواندن 832 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

تلفن سانترال