نمایندگی سانترال پاناسونیک

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

دستگاه سانترال محصولی کاملا کاربردی است که متناسب با قابلیت هایی که مور نیاز است باید از آن استفاده نمود. این استفاده به معنای مدیریت بهتر خطوط شهری، کاربران سانترال و تماس هایی است که با مجموعه بر قراری می شود. گروه فنی مهندسی ارتباط نمایندگی سانترال پاناسونیک است و می تواند بهترین خدمات را در این زمینه به شما ارائه کند.

 

نمایندگی سانترال پاناسونیک

گروه فنی مهندسی ارتباط به عنوان عضو قوی و مسئولیت پذیر در این زمینه به صورت کاملا تخصصی توانسته است خدمات را ارائه کند. به طور مثال در یک مجوعه شما 3 خط شهری وجود دارد و 7 کاربر هستید که می خواهید از این خطوط استفاده کنید و برای این کار باید بر سر هر میز 3 تلفن مختلف نصب کنید و این کار بسیار عذاب آور است زیرا برای مدیریت آنها و هماهنگی در استفاده باید مراحل بسیاری را به صورت همیشگی و مداوم طی کنید که بسیار تکراری و خسته کننده است اما با خرید سانترال 3 به 8 پاناسونیک دیگر نیازی نیست تا تمامی این سختی ها را به صورت مستمر انجام دهید.

نمایندگی سانترال پاناسونیک

سانترال 3 به 8 پاناسونیک

دستگاه سانترال KX-TES824 این قابلیت را دارد که بتوانید تمامی 7 کاربر به صورت کاملا حرفه ای از 3 خط بیان شده استفاده کنند. هم چنین می توانید دستگاه فکس را به عنوان داخلی هشتم نصب کنید و یا حتی منشی تلفنی دیزا را راه اندازی کنید و پس از فعال سازی دیزا به راحتی بتوانید مدیریت تماس ها را به صورت کاملا حرفه ای در دست داشته باشید.

 

نمایندگی فروش سانترال پاناسونیک

گروه فنی مهندسی ارتباط توانسته است به عنوان نمایندگی رسمی پاناسونیک در ایران خدمات فروش سانترال و خدمات فروش تلفن سانترال را به هم وطنان خود ارائه کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید سانترال و خدمات پس از فروش می توانید با شماره 88941000 تماس حاصل کنید.

 

خواندن 654 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

تلفن سانترال