کارت خط شهری پاناسونیک

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

دستگاه سانترال پاناسونیک مجموعه ای هوشمند است که با جمع آوری خطوط شهری و مدیریت آنها امکان استفاده از تمامی آنها را به تمامی کاربران می دهد البته این امکان در صورتی است که برنامه ریزی سانترال بدین نحو باشد. در غیر این صورت عملکرد شکل دیگری به خود می گیرد و با توجه به خواست مجموعه انجام می شود.

 

کارت خط شهری سانترال

این مرکز تلفن به این دلیل طراحی و ساخته شده است که بتوان به صورت کاملا حرفه ای و مکانیزه خطوط شهری را مدیریت نمود برای این منظور با استفاده از کارت خط شهری و جای گذاری آنها در باکس می توانید خطوط را مدیریت کنید. دستگاه سانترال به مدل های مختلفی طبقه بندی می شود که در ادامه به توضیح آنها خواهیم پرداخت...

خرید و قیمت کارت خط شهری پاناسونیک سانترال

انواع کارت سانترال پاناسونیک

کارت سانترال به نمونه های مختلفی طبقه بندی می شود. کارت خط شهری آنالوگ و کارت خط شهری PRI این دو نوع اولین خط از دسته بندی است که صورت می گیرد کارت خط شهری آنالوگ همین کارتی است که از خطوط شهری معمولی که از مخابرات خریداری می شود، پشتیبانی می شود. به طور مثال خط 88941000 را خط آنالوگ دستگاه سانترال می نامند. کارت PRI نیز به دسته از کارت ها گفته می شود که با استفاده از تجهیزات جانبی که دارند از خطور 4 و یا 5 رقمی پشتیبانی می کنند. در اصطلاح به آنها خطوط ویژه نیز گفته می شود زیرا از ویژگی هایی خاص بر خوردار هستند و در مدل های پر ظرفیت مانند سانترال KX-TDA100D قابل استفاده است و در سانترال 3 به 8 و در کل سری کم ظرفیت قابل استفاده نیست.

 

کارت افزایشی شهری پاناسونیک

یکی از نام هایی که کاربران برای این دست از کارت ها انتخاب کرده اند کارت افزایشی سانترال است. به دلیل متنوع بودن کارت های شهری و مدل های مختلف با اسامی گوناگون کاربران به آنها کارت افزایشی می گویند.

 

خرید و قیمت کارت افزایشی شهری دستگاه سانترال پاناسونیک

برای کسب اطلاع از قیمت کارت سانترال و نحوه خرید آن می توانید با شماره 88941000 تمای حاصل کنید. واحد فروش پاناسونیک در خدمت شماست.

 

خواندن 577 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

تلفن سانترال