کدهای تلفن سانترال

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

تلفن سانترال محصولی است که به دستگاه اصلی و مرکز تلفن اصلی متصل می‌شود و در واقع خود هیچگونه کدی را نمی پذیرد برای استفاده از تلفن سانترال می‌بایست کدهایی را در دستگاه اصلی فعال و یا غیر فعال کرد در واقع با استفاده از گوشی تلفن سانترال تمامی برنامه ریزی ها در دستگاه اصلی انجام می شود تا بتوانید نحوه استفاده را مشخص کنید. در واقع کد سانترال به کاربر این اجازه را می دهد تا میزان دسترسی و محدودیت هر فرد را مشخص کرده و برای کاربرانی که با شماره هایی که در دستگاه سانترال هستند تماس می‌گیرند نوع و نحوه هدایت شدن را مشخص کند.

کدهای تلفن سانترال

 کدهای تلفن سانترال 

در هر سری از محصولات پاناسونیک کد ها متفاوت است در سری کم ظرفیت کدها در یک بازه صفر تا ۹۰۰ عدد کد وجود دارد که با استفاده از گوشی تلفن ۷۷۳۰ می توانید آنها را فعال و یا غیر فعال کنید اما در سانترال های پر ظرفیت این کار متفاوت است و دیگر تلفن کارایی ندارد. بلکه باید با استفاده از کامپیوتر و نصب نرم افزار این کار را انجام داد در این حالت کدها دیگر نیازی به وارد شدن ندارند بلکه تیک هرکدام از آنها را زده و آنها را فعال یا غیرفعال می کنیم در کمترین زمان حالت ممکن اما دانش در این مقطع بسیار حیاتی است.

 

پس تا به اینجا متوجه شدیم که تمام برنامه ‌ریزی‌ها در مرکز تلفن اصلی انجام می‌ شود و تلفن سانترال فقط یک قطعه و یا محصول برای استفاده است و هیچ کارایی دیگری ندارد در واقع کد ها در هیچ کدام از قسمت های تلفن نمی نشینند. برای فعال سازی و یا استفاده از کدهای تلفن سانترال می توانید به کاتالوگ هایی که برای استفاده بهتر از سانترال مهیا شده است مراجعه کرده و هر کد را مشاهده کنید و کارایی و نحوه فعال و یا غیر فعال سازی آن را مطالعه نمایید. در سانترال پر ظرفیت با نصب نرم افزار و ورود به حالت کنترل پنل این امر به راحتی امکان پذیر است. برخی از کدهای بسیار کاربردی مانند تایمر برای محدودسازی زمان مکالمه تنظیم ساعت برای برنامه ریزی دیزا و منشی تلفن گویا و ... است. اکثریت کدهای تلفن سانترال نیازمند دانشگاه تخصصی است به همین منظور اعزام کارشناس فنی پاناسونیک یک امر است که باید آن را انجام داد زیرا در صورت هرگونه اشتباه عواقب آن بسیار سنگین خواهد بود.

 

خواندن 749 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

تلفن سانترال