کد دایورت تلفن سانترال پاناسونیک

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

شما همیشه در محل کار خود قرار ندارید گاهی باید از محل محدوده خود خارج شوید به همین منظور نیاز دارید تا تماس های دریافتی را بر روی خط شهری دیگر و یا موبایل و یا هر خط تلفنی در خارج و داخل ایران را در هر شهرستانی که باشد منتقل کنید این انتقال را دایورت می‌گویند و کد تنظیمات برای انجام این عمل را کد دایورت تلفن سانترال پاناسونیک می گویند.

انتقال مکالمه یکی از روش‌هایی است که ما همواره در موقعی که تلفن سانترال بر رو به روی ما است و می‌خواهیم تماسی را انتقال دهیم انجام می‌دهیم با این کار همواره یا کلید Transfer را فشار می دهیم و یا از کلید فلش استفاده می‌کنیم. بسته به مدل تلفن سانترال پاناسونیک این کلید متفاوت است اما در حالت کلی که می‌خواهیم خط را کلا منتقل کنیم باید روش زیر را انجام دهیم.

 

فعال سازی کد دایورت تلفن سانترال پاناسونیک

اولین کار این است که ما اجازه این را از مخابرات گرفته باشیم که بتوانیم خط خود را دایورت کنیم، در برخی از مراکز مخابراتی این امر نیازمند صلاحدید آن طرف می‌باشد و باید حتما نامه در این زمینه را ارائه کرده و این درخواست را به صورت رایگان برای ما فعال سازی کنند. پس از انجام این عمل باید از طریق برنامه ریزی سانترال این عمل را انجام دهیم و اجازه دهیم که با استفاده از کدهای سانترال کد دایورت تلفن سانترال پاناسونیک فعال سازی شود.

با استفاده از کد سانترال این امر فعال سازی شد سپس برای این کار باید ابتدا خط شهری را آزاد کرده *30# را فشار دهیم و سپس *21*شماره مقصد# را بفشاریم. لازم به ذکر است که این دور کار باید در دو روند جداگانه انجام سازی شود. برای کنسل کردن و لغو حالت دایورت نیز باید از مربع بیست و یک مربع استفاده کنیم.

 

خواندن 5030 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

تلفن سانترال