علت دایورت نشدن تلفن ثابت

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

گروه فنی مهندسی ارتباط همواره تلاش کرده تا به عنوان نمایندگی رسمی پاناسونیک بتوانند هر آنچه که در زمینه فروش سانترال و آموزش سانترال واجب است را به کاربران این مرکز تلفن هوشمند به صورت رایگان عرضه کند. اما برخی سوالات وجود دارد که ممکن است برای همگان پیش نیاید. به همین دلیل پاسخگویی به این سوالات از طریق تلفن امکان پذیر است شما می توانید با ما تماس بگیرید سوال خود را مطرح کنید و در کمترین زمان واحد پشتیبانی سانترال به شما پاسخ خواهد داد. یکی از این سوالات علت دایورت نشدن تلفن ثابت است گروه سایت و فناوری پاناسونیک تصمیم گرفت به علت تعداد زیاد این سوال، علل را به صورت کتبی و در سایت رسمی پاناسونیک انتشار دهد تا شاید کمک کوچکی به هموطنان عزیز خود کرده باشد.

علت دایورت نشدن تلفن ثابت چیست؟

علت دایورت نشدن تلفن ثابت چیست؟

 

  • علت دایورت شدن تلفن ثابت می تواند دلایل مختلفی داشته باشد اولین دلیل آن مرکز مخابراتی منطقه شما می باشد، ممکن است شما برای اولین بار است که می‌خواهید دایورت  و یا انتقال تماس را تجربه کنید کدهای مورد نظر را به درستی می‌زنید اما این انتقال تماس فعال نمی شود علت آن قطع بودن این سرویس از سمت مرکز مخابرات مجموعه شماست. برای این منظور باید ابتدا و مرکز مخابراتی خود تشریف ببرید و درخواست دهید تا این سرویس برای شما فعال سازی شود، ممکن است این روند بین یک روز کاری تا یک هفته به طول انجامد.
  • گاهی نیز ممکن است شما تا روزهای قبل این کار را به درستی انجام می دادید کدها را به درستی وارد می کردید و تماس منتقل می‌شد اما امروز پس از انجام دادن این کار این روند به صورت ناقص می ماند، علت آن قطع شدن از سمت مخابرات است، مخابرات گاهی سرویس ها را به روز رسانی می کنند ممکن است این روند موقت باشد.
  • گاهی هم ممکن است صاحب خط درخواست داده باشد که تمام سرویس های اضافه حذف شود به عنوان مثال سرویس پارالل، سرویس انتقال تماس، پشت خطی و یا هر سرویس دیگری را قطع کرده و تمایلی نداشته باشد که سرویسی فعال بر روی آن خط وجود داشته باشد.

تمامی موارد بیان شده می تواند جز علت دایورت نشدن تلفن ثابت بر روی هر خط شهری و یا موبایل باشد.

 

خواندن 9871 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

تلفن سانترال