گوشی تلفن سانترال پاناسونیک

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

 

به هر تلفنی که به دستگاه سانترال متصل شود گوشی تلفن سانترال گفته می شود در واقع هر تلفن در هر دسته بندی که باشد یکی از زیر مجموعه های این مرکز تلفن به حساب می آید البته در صورتی که به دستگاه متصل باشد.گوشی تلفن سانترال دسته بندی های مختلفی دارد و هر گوشی در یک بسته جای داده می‌شود. به طور مثال تلفن بیسیم پاناسونیک جزء سیستم آنالوگ به حساب می ‌آید و در دسته سیستم‌های آنالوگ دسته بندی می شود. گوشی تلفن سانترال رومیزی مدل های مختلفی دارد، دیجیتال، تحت شبکه و هایبرید. تمام مدل های بیان شده هر کدام قابلیت خاص را برای کاربر فراهم می سازد بدین معنا که شما می توانید با توجه به نوع مدل دستگاه و نوع گوشی تلفن سانترال ای که دارید می‌توانید از خدمات ارائه شده استفاده کنید. البته لازم به ذکر است که کارت افزایشی موردنظر حتماً باید در اسلات جایگذاری شده باشد.

برای اطمینان از اینکه شما می توانید گوشی تلفن سانترال مورد نظر خود را خریداری کنید، این امر اهمیت دارد که بدانید دستگاه شما دارای چه مدل می باشد و اینکه کارت مورد نظر در دستگاه وجود دارد و یا باید آن را تهیه نمود و اگر مبنا بر این است که باید کارت افزایشی را تهیه کنید این دستگاه قابلیت و ظرفیت اضافه کردن کارت- مورد نظر را دارد؟ بدین معنا که اسلات خالی برای کارت مهیا است یا خیر؟

 

خرید گوشی تلفن سانترال پاناسونیک

 

خرید گوشی تلفن سانترال پاناسونیک

پس از بررسی موارد گفته شده این نکته اهمیت دارد، که ما بدانیم گوشی مورد انتخاب در چه دسته قرار دارد به طور مثال اگر که گوشی تلفن سانترال ۷۷۳۰ را انتخاب کرده اید باید بدانید که در چه دسته بندی است؟ این گوشی در دسته هیبرید قرار دارد و برای اینکه بتوانیم در دستگاه سانترال خود از آن استفاده کنیم باید این نکته را بررسی کنیم تا آیا مرکز تلفن موجود قابلیت پشتیبانی از سیستم هایبرید را دارد و اینکه ظرفیت و جایگاه خالی برای نصب کارت را دارد؟ و یا اینکه در کارت نصب شده ظرفیتی برای تلفن جدید وجود دارد؟

در همین مثال اگر که دستگاه سانترال KX-TDA100D باشد این امکان برای کاربران فراهم نشده است و شما به هیچ عنوان نمی توانید از تلفن مورد نظر استفاده کنید. به همین دلیل توصیه می شود در هنگام خرید گوشی تلفن سانترال پاناسونیک حتما با فردی آشنا و آگاه به این موارد به مشورت کنید مشورت کردن هیچگاه هیچ چیزی را از انسان کم نخواهد کرد بلکه ممکن است و قطعاً در این راه به کاربر کمک می کند.

اطمینان صددرصد از خرید خود یکی از نکاتی که باید حتما داشته باشیم پرداخت هزینه گاهی بدین معنا نیست که شما فقط هزینه‌ای را پرداخت می‌کنیم و کالا را تهیه می کنیم گاهی بدین معناست که پولی را ساخته اید برای استفاده از تکنولوژی برتر...

 

 

خواندن 685 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

تلفن سانترال