آموزش تنظیم منشی سانترال پاناسونیک

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

یکی از مهمترین چیزهایی که هر کاربر دستگاه سانترال نیازمند آن است، منشی تلفنی می باشد. در این مقاله آموزشی به شما آموزش خواهیم داد که تنظیم منشی سانترال پاناسونیک KX-TES824 به چه ترتیب است. وجود قابلیتی که بتواند در صورت عدم پاسخگویی کاربر فرد تماس گیرنده را به مکانی انتقال دهد که بتواند پیغام خود را ضبط کند یکی از ویژگی هایی است که می بایست در تمام محصولات ارتباطی وجود داشته باشد دستگاه سانترال نیز از این امر مستثنی نبوده و دارای این ویژگی می باشد.

کارت پیغام گیر BV است که به کاربر این اجازه را می ‌دهد که در صورت خرید کارت پیغام گیر و نصب آن در جایگاه مشخص شده بتواند پیغام را برای کاربر ضبط کند این شرایط مرکزتلفن می‌تواند به صورت کاملا مدیریت شده برای هر داخلی مشخص باشد که توسط کد سانترال ۲۱۴ این امر امکان ‌پذیر می‌شود.

آموزش تنظیم منشی سانترال پاناسونیک

در واقع با استفاده از ویژگی های موجود دستگاه سانترال و با استفاده از کارت دیزا برای راهنمای صوتی چند مرحله ای، کاربر را به بهترین مکان مورد نظر انتقال و هدایت نمود. پس از این هدایت اگر که فرد مسئول تلفن خود را پاسخ دهد می‌تواند با استفاده از این کارت افزایشی سانترال پیغامی را برای فرد قرار دهد تا آن در صورت لزوم با شخص تماس بگیرد.

 

آموزش تنظیم منشی سانترال پاناسونیک

توسط کد سانترال ۲۱۴ می توانید بین ۱ تا ۲۰ دقیقه برای هر کاربر تلفن سانترال زمانی را مشخص کنید که جایگاه خود را در این کارت بدانند. در واقع با استفاده از این کارت شما به دستگاه سانترال دستور می دهید که هر داخلی سانترال چه زمانی را برای ضبط پیغام دارد و توصیه می شود در این ویژگی زمانی معقول را برای هر پیغام یا مسیج در نظر بگیرید. توصیه می ‌شود پس از شنیدن پیغام حتما آن را پاک نمایید زیرا ممکن است کارت حافظه پر شود و دیگر امکان ذخیره تماس وجود نداشته باشد و شما نتوانید آن را به راحتی در کمترین زمان مدیریت کنید.

برای فعال سازی این ویژگی تنظیم منشی سانترال پاناسونیک شما باید تلفن ۷۷۳۰ را در جک 01 دستگاه قرار دهید و در حالت برنامه ریزی وارد شوید پس از ورود کد سانترال ۲۱۴ را وارد کنید و با استفاده از کلیدهای هدایت گر این ویژگی را در مدت زمان مورد نظر را برای هر کاربر تقسیم کنید.

خواندن 1068 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

تلفن سانترال