گروه بندی داخلی ها در گوشی تلفن پاناسونیک

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

یکی از ویژگی‌های بسیار کاربردی که دستگاه سانترال برای داخلی ها قرار داده است امکان گروه بندی کردن آنهاست در واقع با گروه بندی داخلی ها در گوشی تلفن پاناسونیک می توانیم به راحتی مدیریت تماس ها را در دست بگیریم و در صورت فعال سازی سیستم دیزا به کاربران یادآوری کنیم که در صورت فشردن هر عدد با گروهی از داخلی ها مواجه خواهید شد. کاربرد این گروه بندی در مدیریت تماس های ورودی می باشد به این منظور که شما می توانید به راحتی مدیریت کنید که در صورت فعال سازی سیستم تلفن گویا سانترال پاناسونیک پس از فشردن عدد ۲ به طور مثال با چه گروهی تماس حاصل شود به طور مثال فرد تماس گیرنده پس از فشردن عدد ۲ با مجموع افراد فروشندگان تماس حاصل می‌کند و در صورت خالی بودن و آزاد بودن هر داخلی تماس با آن فرد منتقل میشود این کاربردی بسیار ویژه و مهم است که شما می توانید تکریم مشتری را به صورت کاملاً حرفه ای فعال سازی و پیاده سازی کنید.

گروه بندی داخلی ها در گوشی تلفن پاناسونیک

نحوه گروه بندی داخلی ها در گوشی تلفن پاناسونیک

شما می توانید ۱ الی ۸ گروه را در دستگاه سانترال کم ظرفیت یا سانترال ۳ به ۸ فعال سازی کنید بدین معنا که شما می توانید هر ۲۴ داخلی را در یکی از این هشت گروه بیان شده تقسیم بندی کنیم برای این کار لازم است تا شمار تلفن اپراتور ۷۷۳۰ را درجه یک قرار داده و پس از ورود به حالت برنامه ریزی و وارد کردن رمز عبور سانترال برنامه ریزی را انجام دهید. شما باید کد سانترال 100 را وارد کرده و سپس بتوانید با استفاده و انتخاب و معرفی داخلی ها تمامی برنامه ریزی را انجام دهید. شما به صورت گام به گام هر داخلی را معرفی کرده و در گروه مورد نظر خود بسته بندی می کنید.

این کد سانترال یکی از مهمترین و پرکاربردترین برنامه ریزی ها می باشد به این معنا که می توان به طور قطع بیان نمود که این کد سانترال در تمام دستگاه های سانترال موجود در دنیا فعال سازی شده است مگر آن که آن فرد برنامه دیگری را در هنگام خرید سانترال در ذهن داشته باشد. عکس موجود به شما کمک می کند تا متوجه شویم روند برنامه ریزی برای گروه بندی داخلی ها در گوشی تلفن پاناسونیک به چه شکل خواهد بود در صورت داشتن سوال می توانید با شماره 88941000 تماس حاصل کنید و سوالات خود را در این زمینه مطرح کنید و در کمترین زمان پاسخ آنها را دریافت کنید.

 

خواندن 731 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

تلفن سانترال