ذخیره شماره تلفن در دفترچه تلفن سانترال

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سانترال دارای دفترچه تلفن ای است که می تواند ۱۰۰ شماره را در خود ذخیره کند و برای هر عدد کدی خاص را از بین عدد ۰ تا ۹۹ ذخیره کند بدین معنا که شما پس از فشردن آن عدد می توانید به صورت کاملآ سریع شماره را گرفته و تماس خود را برقرار کنید. این تنظیمات توسط کد سانترال ۰۱۱ انجام می شود. به این ویژگی در دستگاه سانترال سیستم اسپید دیال نیز گفته می شود که به کمک آن می ‌توانید تنظیم کنید که چه شماره ای با چه کد شهر در دستگاه سانترال شماره گیری شود. یکی دیگر از ویژگی هایی که برای این کد سانترال فراهم شده است این است که شما می توانید نام شخص را نیز ذخیره کنید و در صورت دریافت تماس، نام فرد تماس گیرنده را بر روی صفحه نمایشگر یا LCD تلفن سانترال خود مشاهده کنید.

نحوه ذخیره سازی شماره تلفن و نام شخص در دفترچه تلفن سانترال پاناسونیک

نحوه ذخیره سازی شماره تلفن و نام شخص در دفترچه تلفن سانترال پاناسونیک

برای این منظور شما چند آیتم و گزینه را باید مد نظر داشته باشید. اولین نکته این است که باید گوشی تلفن سانترال پاناسونیک ۷۷۳۰ باشد و سپس آن را در JACK01 دستگاه سانترال قرار دهید. تمام برنامه‌ ریزی‌های گفته شده مربوط به سانترال کم ظرفیت یا سانترال ۳ به ۸ یا سانترال  TES824می باشد و این برنامه ریزی ها برای سری پرظرفیت همگی از طریق نرم افزار پاناسونیک انجام پذیر است. رمز عبور برای این امر بسیار ضروری و حیاتی است در صورتی که رمز عبور اشتباه باشد امکان برنامه ریزی سانترال وجود ندارد و شما نمی توانید این ذخیره سازی را در دفترچه تلفن سانترال انجام دهید توصیه می شود رمز خود را در مکانی امن یادداشت کرده تا دچار اشکال نشوید در صورت فراموش کردن رمز سانترال باید آن را ریست کنید. 

 

آموزش ذخیره شماره تلفن در دفترچه تلفن دستگاه سانترال

پس از فراهم سازی موارد بیان شده باید وارد حالت برنامه ریزی شوید سپس رمز عبور را وارد کنید و نهایتاً کد سانترال ۰۱۱ را وارد کنید سپس با استفاده از کلید ها و اعداد روی پنل گوشی باید شماره شخص را ذخیره کرده و عدد مد نظر را مشخص کنید. توصیه می شود اعداد را در جای یادداشت کرده و مشخص کنید تا برای همگان راحت و دسترسی به آن به راحتی امکان پذیر باشد

 

خواندن 1972 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

تلفن سانترال