همه چیز در مورد سانترال

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

همه چیز در مورد سانترال این خواسته ای است که اکثر افراد دارند اما به آسانی به دست نمی آید برای این منظور باید تلاش کرد، خواند، انجام داد و در مراحل ابتدایی بسیار بسیار زیاد مطالعه و تلاش نمود. اما این راه آسان است. شما می توانید براحتی کارشناسان فنی پاناسونیک شوید و همه چیز را در مورد سانترال بدانید. اما برای این منظور باید قدم بردارید، ابتدایی ترین روش این است که با تمامی مدل های دستگاه سانترال پاناسونیک مواجه شده و آشنا شوید حداقل این است که تفاوت آنها را از یکدیگر بدانید. 

همه چیز در مورد دستگاه سانترال پاناسونیک در نمایندگی رسمی پاناسونیک

تفاوت های دستگاه سانترال در مدل های مختلف

از تفاوت های اصلی که باعث ایجاد مدل های مختلف دستگاه سانترال شده است پشتیبانی از خطوط شهری و داخلی است یا امکان برقراری تماس اینترنتی و امکان لینک شدن چندین دستگاه سانترال به همدیگر و یا پشتیبانی از خطوط 4 رقمی و یا خطوط PRI، پشتیبانی از دستگاه پردازنده صوتی یا TVM پاناسونیک و چندین عامل دیگر. در این حالت پاناسونیک مراکز تلفن را به سه دسته کم ظرفیت و پروظفیت و تحت شبکه تقسیم بندی کرده است. سری کم ظرفیت برای شرکت های کوچک با قابلیت هایی بسیار محدود و قیمتی مناسب طراحی شده است و دو دسته باقی مانده از نظر ویژگی های قابل ارائه در یک سطح هستند تنها تفاوت آنها وجود پشتبانی از بستر شبکه و اینترنت برای سری سانترال IP پاناسونیک است که دنیایی از ویژگی ها را با خود به همراه داشته است. اولین دستاورد فراهم سازی و پیاده سازی سرویس VOIP و تماس اینترنتی است.

 

همه چیز در مورد دستگاه سانترال پاناسونیک در نمایندگی رسمی پاناسونیک

تفاوت های تلفن سانترال در مدل های مختلف

متناسب با دسته بندی های مختلفی که برای هر مرکز تلفن انجام گرفت پاناسونیک گوشی تلفن هایی با امکاناتی خاص و ظواهری متفاوت طراحی کرد و روانه بازار نمود در این دسته بندی گوشی تلفن آنالوگ، هیبرید، دیجیتال، تحت شبکه، دکت روانه بازار شد که هر دسته دارای مدل هایی بسیار مختلف و با امکاناتی متفاوت است. به طور مثال در سری دیجیتال گوشی هایی با صفحه نمایشگر یک سطری، سه سطری، شش سطری طراحی شده است که هر فرد بسته به نیاز و بودجه خود می تواند از آنها استفاده کند. هم چنین طراحی متفاوت ظاهر و رنگ نیز دست خریدار را برای انتخابی بهتر باز گذاشته است.

 

همه چیز در مورد دستگاه سانترال پاناسونیک در نمایندگی رسمی پاناسونیک

انواع کارت افزایشی دستگاه سانترال پاناسونیک

تمامی دستگاه های سانترال تولید شده در حالت اولیه یک جعبه خالی هستند که فقط کارت منبع تغذیه MPR در آن جای داده شده است. علت این کار تفاوت در سطح نیاز و وسعت یک مجموعه است و هر شرکت می تواند متناسب با نیاز خود و مشورت با فردی آگاه از میان کارت های موجود بهترین گزینه ها را انتخاب کند. این دسته بندی به کارت خط شهری، خط داخلی، کالر آیدی، تلفن گویا یا دیزا، کارت VOIPویپ می توان اشاره کرد که روزانه بسیاری از افراد به دنبار خرید و یا تعویض آن می باشند.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه و قیمت کارت و تلفن و دستگاه سانترال با شماره 88933100 تماس بگیرید.

 

خواندن 563 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

تلفن سانترال