آموزش کار با سانترال پاناسونیک

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

برخی از افراد به دنبال این هستند که آموزش کار با سانترال پاناسونیک را فرا گیرند اما ما به آنها توصیه می ‌کنیم که شما آموزش کار با تلفن سانترال را یاد بگیرید. در واقع شما فردی هستید که به صورت مداوم با گوشی تلفن خود سر و کار دارید این سر و کار باعث می‌شود تا شما قابلیت های آن را به خوبی بشناسید البته این نکته اهمیت دارد که برخی از کودها و دسترسی ها ممکن است برای شما فعال و یا غیر فعال باشد. به همین منظور توصیه می‌شود تا حتما از مدل گوشی تلفن خود و دستگاه سانترال موجود در شرکت مطلع شوید و سپس فراگیرید که چگونه می توانید قابلیت های گوشی خود را افزایش دهید گاهی تلفن شما یک تلفن رومیزی بسیار ارزان پاناسونیک می باشد که هیچ قابلیتی ندارد اما هنگامی که کاتالوگ و بروشور آموزشی آن را مطالعه می کنید متوجه میشوید که بسیاری از قابلیت ها در همین ظاهر کوچک نهفته است که شما از آن بی خبر بودید. 

آموزش کار با سانترال پاناسونیک

آموزش کار با سانترال پاناسونیک

برخی کارها بسیار آسان است و از عهده هر فردی بر می آید و مانند اتصال خط شهری به دستگاه سانترال خارج کردن خط شهری از سانترال وصل کردن تلفن داخلی جابجایی خطوط و مواردی از این قبیل اما برخی کارها نیازمند دانش شبکه است و شما باید کابل کشی و داکت کشی و نقشه مورد نظر را داشته باشید تا بتوانید برخی از سرویس ها مانند سرویس های تحت شبکه یا تماس های اینترنتی را مدیریت کنید یا حتی گزارش گیری از سانترال پاناسونیک نیازمند دانش خاصی است که باید حتما آن را فرا گرفته باشید. 

 

در حال حاضر نزدیک به 10 مدل و یا بیشتر دستگاه سانترال وجود دارد و هر کدام از آنها یک ویژگی خاص را به کاربران خود ارائه می دهند برخی از آنها ظاهری مشابه دارند اما ظرفیت‌های آنها قطعاً یکسان نیست برخی از آنها با وجود داشتن ظاهر و ابعادی کوچک ویژگی‌هایی دارند که در یک قاب نمی‌کند و در باور شما نیز متصور نخواهید شد مانند دستگاه سانترال KX-NS500 پاناسونیک که در حین داشتن ابعادی بسیار کوچک ویژگی‌های تحت شبکه به کاربران خود می دهد که شگفت انگیز است. برای آموزش کار با سانترال پاناسونیک می توانید مقالات آموزشی را مطالعه نموده و یا با استفاده از جلسات حضوری تمامی موارد را به صورت پله به پله فراگیرید.

 

شماره 88941000 کمک می کند تا شما اطلاعات بیشتری در مورد سرفصل های آموزشی داشته باشید با ما تماس بگیرید...

 

خواندن 983 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

تلفن سانترال