گزارش گیری از سانترال در هر مکان

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

یکی از امکاناتی که دستگاه سانترال در هر مدل و ظرفیتی به کاربران خود می دهد ارائه گزارش های تماس های ورودی و خروجی می باشد که در اصطلاح به آن گزارشگیری از سانترال می گویند. این گزارشات در یک فایل نوشتاری هستند و بدون جدول کشی و امکان فیلتر کردن تهیه و تنظیم شده است. تمامی داده ها بر اساس تاریخ و زمان تماس های ورودی و خروجی آن نوشته شده و قابل مشاهده و بررسی می باشد.

برای استفاده از گزارشات سانترال فرد مسئول باید در هر لحظه ای که نیاز به کنترل تماس ها داشته باشد، دستگاه سانترال را به یک کامپیوتر متصل کرده و با ورود به نرم افزار پاناسونیک آن را بررسی کند. حضور در محل و بررسی آن الزاماتی است که بسیار باید رعایت شود که در اکثر موارد بسیار سخت و یا امکان پذیر نیست. البته این نکته قابل ذکر است که در صورت عملی شدن این رویداد باید فرد تمامی تماس ها را به صورت لحظه به لحظه مشاهده کند تا به آن چیزی که مدنظر دارد برسد و یا نتیجه‌ گیری نماید. در واقع عدم امکان فیلتر کردن از معضلات بسیار بزرگی است که در تمامی سانترال ها و کال سنتر ها وجود دارد.

امکان دریافت گزارش در هر زمان و مکانی با استفاده از گزارشگر ابری

امکان دریافت گزارش در هر زمان و مکانی با استفاده از گزارشگر ابری

 

سرویس مدیریت تماس و تحلیل آنها به کاربران اجازه می‌دهد تا با ورود به پورتال PBXDom تمامی گزارشات تنظیم و تعریف شده را در دستگاه سانترال خود مشاهده کنند و در واقع این داشبوردها به شما اجازه می دهد تا بتوانید بر اساس آنچه که نیازمند هستید گزارشات را دریافت کنید. گزارشات جدولی نموداری و و میزان فاصله تا هدف و بسیاری از موارد دیگر از جمله امکاناتی است که می ‌توان بر اساس روز، ماه، سال و... تنظیم نمود.

با استفاده از این سرویس مدیریت تماس و آنالیز سانترال می توانید به خوبی در هر مکان بدون صرف نظر از نزدیک بودن به دستگاه سانترال گزارش گیری انجام دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید سرویس مدیریت تماس و تحلیل سانترال با شماره 88941000 تماس حاصل کنید.

 

خواندن 589 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

تلفن سانترال