تنظیم ساعت تلفن پاناسونیک kx-t7730

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

دستگاه سانترال مانند بسیاری از این سیستم های ارتباطی امکان نمایش تاریخ و ساعت را دارد به گونه ‌ای که شما می توانید با مشاهده تلفن هایی که به دستگاه سانترال متصل هستند از تاریخ و ساعت مطلع شوید. اما در برخی از مدل های دستگاه سانترال باید ساعت را به صورت دستی تعیین نمود و مشخص کرد. تلفن اپراتور و برنامه ریزی دستگاه سانترال در این مسیر به شما کمک می کند و فقط کافیست یکبار این تنظیمات را انجام دهید، دیگر نیازی نیست تا که به صورت مکرر دستگاه را چک و بررسی نمایید. بلکه این مرکز تلفن به صورت هوشمند خود را با لحظه ی مورد نظر تطبیق می‌ دهد و ساعت را به طور کاملا صحیح نمایش می دهد.

تنظیم ساعت تلفن پاناسونیک kx-t7730

تنظیم ساعت تلفن پاناسونیک  kx-t7730

 

برای تنظیم ساعت سانترال در سری کم ظرفیت باید از تلفن اپراتوری و برنامه ریزی آن که گوشی ۷۷۳۰ پاناسونیک نام دارد استفاده کنید. با ورود به حالت برنامه ریزی و وارد کردن رمز ورود به سانترال وارد کد برنامه ریزی 000 شوید و در آن ساعت، ثانیه و دقیقه را مشخص کرده و همچنین امکان تنظیم روز، ماه و سال نیز وجود دارد.

 

نکته ای که بسیار اهمیت دارد این است که در صورتی که دستگاه دچار قطع برق شود سیستم به صورت هوشمند می تواند به صورت خودکار خود را با زمان به صورت کاملاً دقیق به روز کند و با تنظیم این ساعت توسط تلفن ۷۷۳۰ شما می توانید ساعت و تاریخ را بر روی هر گوشی تلفنی که به دستگاه سانترال متصل باشد و دارای صفحه نمایشگر باشد مشاهده کنید. 

 

کد سانترال سه صفر اولین کدی است که در دستگاه سانترال تعریف می‌شود و به عنوان پایه برای تمام برنامه‌ ریزی‌ها است و همچنین یکی از کاربردهای بسیار مهمی که می توان در گزارش گیری سانترال داشت این است که زمان دقیق دریافت و برقراری تماس را به صورت کاملا منظم نمایش می دهد. در عکس بالا نیز می توانید روش تنظیم ساعت تلفن پاناسونیک kx-t7730 را آموزش ببینید. توجه داشته باشید که تلفن مربوطه باید حتما در جک 01 دستگاه متصل باشد.

 

خواندن 2475 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

تلفن سانترال