نرم افزار سانترال پاناسونیک ۸۲۴

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نرم افزار سانترال پاناسونیک ۸۲۴ به شما کمک می کند تا بتوانید گزارش گیری از دستگاه سانترال داشته باشید و هم اینکه بتوانید تمامی برنامه‌ ریزی ‌های دستگاه سانترال را بدون استفاده از تلفن و تنها با اتصال به کامپیوتر انجام دهید. این نرم افزار مختص به سانترال KX-TES824 و سانترال KX-TEM824 می باشد که می توانید به راحتی با ورود به حالت برنامه ریزی و اتصال دستگاه به کامپیوتر تمام و تنظیمات خود را اجرا سازی کنید.

تسهیل امور با استفاده از نرم افزار سانترال پاناسونیک ۸۲۴

امکان برنامه ریزی سانترال ۸۲۴ با گوشی تلفن اپراتوری پاناسونیک و نرم افزار پاناسونیک

 

سانترال KX-TES824 و سانترال KX-TEM824 این مکان را دارند که به علت ظرفیت کم و محدودی که دارند، به صورت مشترک توسط تلفن اپراتوری ۷۷۳۰ و یا از طریق نرم افزار پاناسونیک برنامه ‌ریزی شوند. در صورتی که بخواهید از طریق نرم افزار این کار را انجام دهید کافی است تا با دانلود نرم افزار از صفحه اختصاصی محصول آن را در کامپیوتر خود نصب کنید، سپس با استفاده از کابل رابطی که در هنگام خرید دستگاه سانترال در کارتن آن وجود دارد، مرکزتلفن را به کامپیوتر متصل کنید. سپس به راحتی با وارد کردن رمز عبور، برنامه ریزی مورد نظر خود را پیاده سازی کنید.

 

تسهیل امور با استفاده از نرم افزار سانترال پاناسونیک ۸۲۴

 

این نرم افزار به شما کمک می کند تا تمامی خطوط شهری را مدیریت کنید و همچنین به راحتی بتوانید برای هر داخلی تنظیمات شخصی سازی خود را پیاده کنید. گروه بندی کردن داخلی در دستگاه سانترال، تنظیمات تلفن گویا، تایمر، تنظیمات مربوط به هر ۲۴ داخلی که امکان فعال سازی آن وجود دارد. بستن صفر و دو صفر در تلفن ها و همچنین بسیاری از موارد دیگر که می توانید با استفاده از این نرم افزار برای هر داخلی به صورت جداگانه برنامه ریزی کنید.

 

حجم این نرم افزار بسیار کم است نیازی به اینترنت پرسرعت و قوی ندارد همچنین این نرم افزار به گونه ای برنامه ریزی شده است که می ‌تواند بر روی هر کامپیوتری فعال سازی شود و نیاز به گرافیک یا رم و حافظه بالا ندارد. این نکته لازم است که بدانید در صورتی که می خواهید دستگاه سانترال را از طریق کامپیوتر برنامه ریزی کنید حتما باید سیستم هم به کامپیوتر متصل باشد و هم به برق شهری.

 

خواندن 574 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

تلفن سانترال