نرم افزار کنترل سانترال

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

دستگاه سانترال چه امکاناتی به کاربر می دهد و چه ویژگی هایی را برای شرکت فعال سازی می کند؟ همچنین این سوال بسیار اهمیت دارد که دستگاه سانترال چه ارمغانی را برای فرد تماس گیرنده هدیه می آورد؟ پاسخ به این سوالات آسان است اما استفاده از این ویژگی ها و بهره گیری از آنها کمی سخت و دشوار است. البته به شرط آنکه شما با نرم افزار کنترل سانترال آشنا نباشید. واژه کنترل حس بد و ناخوشایندی را به ما القا می کند اما در این جا منظور از کنترل مراقبت دائم و دریافت گزارش‌های بسیار مناسب در جهت پیشبرد شرکت به سمت جلو و ارتقاء شرکت می باشد.

 

نرم افزار کنترل سانترال چیست و چه کمکی به ما می کند؟

نرم افزار کنترل سانترال چیست و چه کمکی به ما می کند؟

 

این نرم ‌افزار قابلیت پورتال دارد و در هر مکانی که حضور داشته باشید با استفاده از اینترنت می توانید اطلاعات آن را مشاهده و دریافت نمایید. امّا اطلاعاتی که به ما می دهد دقیقا چه مواردی است؟ هر آنچه که در دستگاه سانترال اتفاق می ‌افتد را می توانید به صورت خلاصه ای و در نمودارهای گرافیکی مشاهده کنید یا همچنین می توانید برای کسب اطلاعات دقیق تر به صورت جدول های کوچک، اطلاعاتی بزرگ را مشاهده کنید.

 

نرم افزار کنترل سانترال چیست و چه کمکی به ما می کند؟

 

نرم افزار کنترل سانترال به شما اجازه می دهد تا تمامی تماس های دریافتی ورودی، تمامی تماس های خروجی و تمامی تماس هایی که از دست رفته هستند را مشاهده کنید و بر اساس داخلی ها، خطوط شهری، مدت زمان مکالمه و یا بیشترین هزینه آنها را مدیریت نمایید. این امکانات از حداقل امکاناتی است که می ‌توان متذکر شد. اما امکاناتی مانند تعیین هدف برای پاسخگویی بهتر و یا میزان مدتی که هر فرد در طی راه منتظر پاسخگویی می ماند و یا بسیاری از قابلیت های دیگر از ویژگی های مهم و بارز این نرم افزار می باشد.

 

لازم به ذکر است که نرم افزار کنترل سانترال با تمامی برند ها و ظرفیت ها سازگاری دارد و محدود به یک برند خاص نمی باشد و شما می توانید با استفاده از آن در کمترین زمان اطلاعات بسیار مناسبی را از مجموعه خود دریافت کنید و در راستای بهبود شرکت قدم بردارید.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 88941000 تماس حاصل کنید.

 

خواندن 260 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

تلفن سانترال