مشخصات سانترال

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

یکی از سوالات پرتکراری که همواره از افراد حاضر در واحد فروش نمایندگی پاناسونیک پرسیده می شود مشخصات سانترال است. آنها پس از برقراری تماس و اتصال به واحد فروش درخواست خود را مبنی بر خرید دستگاه سانترال مطرح می ‌کنند و سپس دومین مطلبی که بیان می شود این است که مشخصات سانترال چیست؟ در پاسخ این گونه باید بیان نمود که دستگاه سانترال یک باکس است، اما همین جعبه به دسته بندی های مختلف طبقه بندی می شود که برای هر مجموعه و کاربر یک محصول قابل استفاده است. مانند موبایل که برندهای گوناگون دارد و هر برند محصولات بسیار مختلفی را تولید و روانه بازار کرده است.

 پاسخی مفصل در زمینه مشخصات سانترال پاناسونیک

دستگاه سانترال پاناسونیک نیز دقیقا همین گونه است. این مرکز تلفن دسته بندی های بسیار متفاوتی دارد که برای شرکت های کوچک تا بزرگ قابلیت استفاده دارد، به طور مثال دستگاه سانترال ۳ به ۸ امکان پشتیبانی از ۳ خط شهری را برای هشت نفر فراهم می ‌کند که البته می‌ توان با افزودن کارت خط شهری و یا کارت خط داخلی این قابلیت را افزایش داد.

 

پاسخی مفصل در زمینه مشخصات سانترال پاناسونیک

 

در این زمینه جوابی طولانی به پرسشگر خواهیم داد. دستگاه سانترال در سه دسته بزرگ کم ظرفیت، پرظرفیت دیجیتال و پرظرفیت تحت شبکه طبقه بندی می شود که بر اساس نیاز هر کاربر و مجموعه و همچنین بر اساس خطوط شهری که دارند می ‌توان از مدل های مختلف استفاده نمود. علت این که بیان کردیم "با توجه به نیاز مجموعه" را با یک مثال توضیح خواهیم داد. تصور کنید که دو شرکت وجود دارد که تعداد کاربران و تعداد خطوط شهری یکسانی دارند هر دو 2 خط شهری و ۵ کاربر دارند اما یکی از این شرکت ‌ها دارای شعبه و یا دفتری در یک شهر از ایران و یا حتی خارج از کشور می باشد. اما شرکت دوم فقط در همان محدوده جغرافیایی فعالیت دارد و هیچ دفتر دیگری ندارد.

 

 پاسخی مفصل در زمینه مشخصات سانترال پاناسونیک

 

در حالت اولیه که دفتر دومی برای شرکت اول وجود ندارد می ‌توان به هر دو شرکت دستگاه سانترال ۳ به ۸ را معرفی نمود. اما طبق مثال بیان شده شرکت اول دارای دفتری دیگر در شهر دیگری است که می خواهد با آن به صورت مستمر در ارتباط باشد. در اینجا دستگاه سانترال KX-NS500 کاربرد دارد و می تواند تحت بستر اینترنت دو مجموعه را به یکدیگر متصل کنند تا بتوانند تماس های رایگان درون چه سازمانی را با هم برقرار کنند.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه مشخصات دستگاه سانترال و یا خرید سانترال با شماره 88941000 تماس حاصل کنید.

 

خواندن 265 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

تلفن سانترال