گوشی 7730

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

یکی از پرفروش ترین تلفن های پاناسونیک مدل گوشی ۷۷۳۰ می باشد. این گوشی ظاهری کاملا ساده دارد که برخلاف این ظاهر ساده ویژگی های بسیار زیادی را به کاربر خود می ‌دهد، اولین نکته‌ای که در گوشی ۷۷۳۰ اهمیت دارد این است که این گوشی هایبرید می باشد به این معنا که هم در سیستم آنالوگ و هم در سیستم دیجیتال امکان نصب و راه‌ اندازی دارد که کاربران مختلف می توانند با پرداخت هزینه ای به نسبت کم در قیاس با تلفن دیجیتال پاناسونیک محصول را خریداری کنند که از ویژگی ‌هایی مانند آنها برخوردار است.

 

گوشی 7730

ویژگی های گوشی ۷۷۳۰

 

این گوشی محصول کمپانی پاناسونیک است که در صورتی که به دستگاه سانترال متصل شود قابلیت استفاده را دارد در غیر این صورت به هیچ عنوان قابل استفاده نیست. به معنای بهتر اگر آن را به صورت مستقیم به خط شهری متصل کنیم امکان استفاده از آن وجود ندارد بلکه فقط به عنوان یک رابط میان کاربر و دستگاه سانترال طراحی شده است. این گوشی تلفن ابعادی کوچک دارد و برخلاف آن بهترین کارایی را به کاربران خود می دهد. صفحه نمایشگر یک خطی که می ‌تواند ۱۶ حرف را بر روی خود نمایش دهد از ویژگی‌های بارز این گوشی است که باعث شده بتوانیم تمام برنامه ‌ریزی‌ها و تنظیمات دستگاه سانترال را به واسطه همین قابلیت انجام دهیم.

 

۱۲ کلید دسترسی آسان به همراه چراغ نمایشگر نورانی باعث می شود تا بتوانیم ۱۲ خط شهری یا شماره تلفن را ثبت و ذخیره کنیم و حتی می‌ توانیم داخلی های پر کاربرد را ذخیره کنیم و در صورت فشردن هر یک از کلید ها با شماره مورد نظر تماس برقرار کنیم. در مقابل این دوازده کلید، ۱۲ جای خالی وجود دارد که می توانید نام خط شهری یا نام فرد را یادداشت کنید که به راحتی بتوانید در یک نگاه عملیات مورد نظر خود را اجرایی کنید.

گوشی 7730

اعداد و صفحه کلید در بهترین جای خود قرار دارد، صدای گوشی بسیار واضح است، چراغ پیغام باعث می ‌شود تا بتوانید در صورتیکه دستگاه سانترال دارای پیغام گیر باشد متوجه شوید که شما دارای پیغام هستید. وزن این گوشی بسیار سبک است و اگر آن را در دست بگیرید در مکالمه های طولانی مدت اصلا خسته نخواهید شد. سیم های به کار گرفته شده در تلفن بسیار قدرتمند هستند، پیشنهاد می شود که بر سر هر راه هرزگیر را استفاده کنید تا در مرور زمان و بر اثر استفاده زیاد سیم دچار آسیب نشود.

 

کلید هایی برای اینکه بتوانیم به راحتی تماس را متوقف و یا انتقال دهیم بر روی صفحه کلید در نظر گرفته شده است که می توانید با استفاده از هر کدام از آنها عملیات مورد نظر خود را انجام دهید. امکان اتصال هدفون و هدست به تلفن میسر شده است، همچنین می توانید در صورت نیاز با فشردن کلید اسپیکر تماسی را بدونه اینکه دست خود را مشغول آن کنید برقرار کنید. سیستم صدا در گوشی ۷۷۳۰ شباهت بسیار زیادی به سیستم صدا در حالت دیجیتال دارد و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است.

 

برای خرید گوشی ۷۷۳۰ می توانید با شماره 88941000 نمایندگی پاناسونیک تماس حاصل کنید.

 

خواندن 203 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

تلفن سانترال